Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Çok iyi yapmışsın tedbir her zaman iyidir bende ara ara giderdim çocuk doğunca hastaneden soğudum . Geçmiş olsun tekrardan canım. Birde olur öyle ya evden çıkmayıp bir anda çıkınca insanın kafası bir hoş olabiliyor

Canım çok geçmiş olsun. İnsan mecbur kalınca yapıyor ama inşallah sen benim gibi olmadan atan da mecbur kalma öyle şeylere
Seni o kadar çok iyi anlıyorum ki ancak bunları yaşamamız gerekiyormuş böyle düşün canım hani belkide bunlardan çıkarmamız gereken bir ders vardır. Hiçbir şey boşa değildir ben böyle düşünüyorum yoksa seni çok iyi anlıyorum insan keşke deyip kalakalıyor. Umarım ileride keşke değilde iyiki deriz sadece

O kadar çok çıkardığım ders varki anlatam. Bu aralar ruh halim çok dalgalı sen bakma bana. Elbette boşa değil hiçbir şey her şeyde vardır bir hayır öyle diyorum ben de. inşallah çabalarımız boşa çıkmaz bundan sonrası daha iyi olur bizim için.

O kadar çok çıkardığım ders varki anlatam.
Önemli olanda bu zaten. İnşallah çıkardığımız dersler rehberimiz olacak.
Bu aralar ruh halim çok dalgalı sen bakma bana.
Olur öyle arada anlıyorum
Elbette boşa değil hiçbir şey her şeyde vardır bir hayır öyle diyorum ben de. inşallah çabalarımız boşa çıkmaz bundan sonrası daha iyi olur bizim için.
İnşallah canım inşallah

Çok geçmiş olsun canım ya. Bu çocuklar yel esse böyle oluyor bende ne yapacağımı bilemiyorum bu konuda o yüzden tavsiye veremiyorum . İnşallah büyüdüklerinde böyle olmaz

Çok geçmiş olsun canım ya. Bu çocuklar yel esse böyle oluyor bende ne yapacağımı bilemiyorum bu konuda o yüzden tavsiye veremiyorum . İnşallah büyüdüklerinde böyle olmaz
İnşallah canım. Eşim öğretmen sanırım ondan oluyor. Dün doktor öyle söyledi o hasta olmasa bile üzerinde taşıyabilirmiş

İnşallah canım. Eşim öğretmen sanırım ondan oluyor. Dün doktor öyle söyledi o hasta olmasa bile üzerinde taşıyabilirmiş
Kız eşin öğretmen mi bide . Senin atanmanla ilgili dediklerinden dolayı şaşırdım hani eğitimli, görmüş geçirmiş diyorsun ama yok ya zihniyet neyse o değişmiyor. Neyse evet eğer öyleyse doğru yani kalabalıktan çıkıp geliyor ancak iyi tarafı çocuk şimdiden bağışıklık kazanıyor yani inşallah çok daha güçlü bir bağışıklık sistemi olacak canım.Geçmiş olsun tekrardan

Geçmiş olsun hocam. Çocuk hasta olunca annenin de bütün sistemi bozuluyor. Ruhen ve bedenen...
Aynen öyle oluyor hocam
Sorma canım benimki okumuş cahil gibi bir şey. Buna benzer daha neleri var hiç girmeyeyim oralara çok zıtız aslında ikimiz nasıl evlendik hala şaşıyorum

1 ocak bildirimi yapıyorum
Tarih birinci ünite 120 soru
Paragraf 20 soru

Yarın matematikte ekleyecegim
Az ama başlıyoruz
Wuhuuu 120 soru muhteşem
Ben de buradan bildirim yapayım : dün ve bugün toplamda 7 video yasama videosu dinledim. 4 test vardı onları çözdüm. (Bu konuda ne kadar çok sayı varmış kızlaar, birini ezberliyorum başka bir sayı çıkıyor falan eee yettiniz be dedim )
Her şeye sayı vermişler. Neyse yıkılmadım ayaktayım Yanlış yaptıklarıma göz gezdirdim.
QuantumPhysics aynen ya genel kültür çabuk unutuluyor, keşke kurtulsak, atanınca kurtulacağız inşallah ezber yapmaktan

Matematik bitsin

Sayıları sürekli tekrar etmek.gerekiyor canım yoksa umutursun küçük liste yap hepsini yaz

Sorma canım benimki okumuş cahil gibi bir şey. Buna benzer daha neleri var hiç girmeyeyim oralara çok zıtız aslında ikimiz nasıl evlendik hala şaşıyorum
Var var olmaz mı aaa ayıp ediyorsun benimki tam son versiyonuydu kafa olarak milattan önce filandı...
Oluyor öyle boşver zaten tamamen aynı olsanız bu sefer hiç anlaşamazsınız illa + ile - gibi olacakki birbirinizi tamamlayabilesiniz

1 ocak bildirimi yapıyorum
Tarih birinci ünite 120 soru
Paragraf 20 soru

Yarın matematikte ekleyecegim
Az ama başlıyoruz
Tarihten 120 soruyu ay boyunca çözebilirsem kendime hediye olarak çukulat alırım yakama kırmızı kurdele takarım . Tebrik ederim Assosum çözdüğün sorular gün geçtikçe artsın inşallah

Evet maalesef vatandaşlık neymiş böyle ya dedim benimde bi gözüm döndü . Kolay olsa herkes atanırdı ya o yüzden normal karşılayalım sayılar birbirine girmemiş gibi çalışmaya devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…