2023 Şubat Ayı Klomen Kullananlar

icmimarhanimkiz

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2022
38
47
27
Selam kızlar bugün Reglimin 3. Günü Klomene başladım günde 2 tane 5 gün boyunca içeceğim bu süreci yaşayıp beraber ilerlemek isteyen arkadaşlar birbirimize destek olabiliriz😊

selam herkese☺️ gecen ay klomen + catlatma ignesi denedik ilk defa ama olmadi. bu ay tekrar deniyoruz, 5 gun boyunca klomen aldim ve bugun catlatma ignesi oldum. 2 yumurta vardi ikisi de 22 mm - gecen ay tek yumurta one cikmisti. umarim bu ay dileyen herkes bebegine kavusur🙏🏻

Amin inşallah 🙏 ben ilk defa denedim bu ay beklemedeyim şuan test gününe kadar sabretmekte zorlanıyorum 🤣🤣 ilk olduğu için galiba

evet bekleme kismi zor oluyor 🙈 bizim bu ay 6. denememiz, yas 36 oldugu icin doktor sureci hizlandirmasi icin deneyelim dedi gecen ay, normalde 1 sene bekleriz dedi. hormonlar iyi, amh yuksek ama neden olmuyor diye takmaktan da olmuyor galiba ☺️ siz catlatma ignesi vurduracak misiniz? ben vuralim mi vurmayalim mi dedim ama doktor catlamasini riske atmayalim igne ile kesin catlar dedi, soyledigi saatte yaptik biz de.

evet bekleme kismi zor oluyor 🙈 bizim bu ay 6. denememiz, yas 36 oldugu icin doktor sureci hizlandirmasi icin deneyelim dedi gecen ay, normalde 1 sene bekleriz dedi. hormonlar iyi, amh yuksek ama neden olmuyor diye takmaktan da olmuyor galiba ☺️ siz catlatma ignesi vurduracak misiniz? ben vuralim mi vurmayalim mi dedim ama doktor catlamasini riske atmayalim igne ile kesin catlar dedi, soyledigi saatte yaptik biz de.
Benim de yaş 34 canım sağlıkla kavuşalım inşallah

Kızlar bugün iğne günü dahil 7. Günüm test yaptım 5. Gun pozitifti silikte olsa. bugün negatif cikti iğne etkisi geçmiş ama bendeki belirtiler geçmedi kasık ağrısı sağlı sollu kramp ve gaz sancısı kabızlık. Bu iyi birsey mi yoksa iğne etkisi bu kadar erken geçmesi kötü mu

Kızlar bugün iğne günü dahil 7. Günüm test yaptım 5. Gun pozitifti silikte olsa. bugün negatif cikti iğne etkisi geçmiş ama bendeki belirtiler geçmedi kasık ağrısı sağlı sollu kramp ve gaz sancısı kabızlık. Bu iyi birsey mi yoksa iğne etkisi bu kadar erken geçmesi kötü mu
canim ben gecen ay bakmistim 8. gun negatifti, belirti de yoktu bende, sende belirti olmasi guzel, zaten 12. gunde falan pozitife donuyor cogu yerde okudugum kadariyla, 5 gun sonra bakarsin 😊 akintini falan da takip edersin, hamilelerde adete dogru artiyor genelde gordugum.

canim ben gecen ay bakmistim 8. gun negatifti, belirti de yoktu bende, sende belirti olmasi guzel, zaten 12. gunde falan pozitife donuyor cogu yerde okudugum kadariyla, 5 gun sonra bakarsin 😊 akintini falan da takip edersin, hamilelerde adete dogru artiyor genelde gordugum.

Canım benim öyle büyük bir akintim en başından beri olmadı hatta çatlamadi mi acaba diye üzüldüm:KK43: ama onun dışında uyku durumu dün ortaya çıktı sürekli esneme hali ki uykumu alıyorum. Kabızlık gaz kasık batmalari hep vardı. Hayirlisi olsun inşallah hepimize sağlıkla nasip etsin Allah 🙏💜🧿

Merhaba benim de Klomen kullanmaya başlayalı 3. Günüm. Doktor advanced plus diye bır multıvıtamın verdi. Ayrıca coraspirin ve metilafamin ılacını verdi. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız hepımız 🥰

Merhabalar 😊 bende bu ay ilk defa komene başladım adetimin 3.günü başlayıp günde Bi tane içtim 5 gün içip bıraktım. Ama doktorum kontrole çağırmadı beni ilk baktığında yumurtaların sağlıklı demişti ilaç kullandıktan sonra kontrole gel demedi 2 3 ay bu şekilde kullan dedi ilaç ve adetim biteli 2 gün oldu kasıklarım da ağrılar var 1 gün arayla ilişkiye giricez herhalde bilmiyorum ne zaman çatlayacak takvimde vermedi bana eğer olmazsa önümüzdeki ay arayıp detay soracağım

Ben ne denediysem olmadı maalesef artık bitkisel olarak tedavi görmeye çalışıyorum Allah her isteyene bebeğini sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin benim umudum kalmadı artık

Merhabalar, bende 8 şubat perşembe sabah 11 de ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum. İğneden sonra 8. gündeyim. Sabırsızlıkla bekliyorum bende olumlu sonuç görmeyi. Rabbim isteyen herkese nasip etsin ❤️🙏

Canım ben iğne olduğumda 4 gün sonra meraktan yaptım gitmişti etkisi, hatta senin gibi neden bu kadar erken gitti diye düşünmüştüm.

sende bel her an adet ilacak gibi ağrı olmuş muydu çatlamadan sonra adet olana kadar ve belinin bir kısmi ağrıyor muydu?

X