2023 Nisan Hsg çekenler

denizperisi_

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
117
31
28
Herkese merhabalar. Nisanda Hsg çekildim. Çekilenler hep birlikte her ay sonucumuzu yazalım🥰🌿 İlk ayım bitti ve adet oldum bile. Bakalım kaç ay sonra hamile kalıcaz. Herkes yazsın arkadaşlarım😍 6 ayda hamiş olma oranı yüksek diyor drlar. Bakalım kim ne zaman güzel haberleri yazacak. Hep birlikte motive olalım 💓💓(9. Ay bitti denemem, 10.aya gireceğim)

Herkese merhabalar. Nisanda Hsg çekildim. Çekilenler hep birlikte her ay sonucumuzu yazalım🥰🌿 İlk ayım bitti ve adet oldum bile. Bakalım kaç ay sonra hamile kalıcaz. Herkes yazsın arkadaşlarım😍 6 ayda hamiş olma oranı yüksek diyor drlar. Bakalım kim ne zaman güzel haberleri yazacak. Hep birlikte motive olalım 💓💓(9. Ay bitti denemem, 10.aya gireceğim)
Çarşamba günü cekilecegim hsg bir buçuk yıldır korunmasız deniyoruz olmuyor hsg istedi doktor adetim bugün itibariyle bitti sayılır varsamba günü sabah aç susuz gel çekelim dedi galiba aç susuz çekiliyor

Nasıl çekildi hsg bende artık çekilmeye karar verdim bir yılı geçti bekliyorum

Herkese merhabalar. Nisanda Hsg çekildim. Çekilenler hep birlikte her ay sonucumuzu yazalım🥰🌿 İlk ayım bitti ve adet oldum bile. Bakalım kaç ay sonra hamile kalıcaz. Herkes yazsın arkadaşlarım😍 6 ayda hamiş olma oranı yüksek diyor drlar. Bakalım kim ne zaman güzel haberleri yazacak. Hep birlikte motive olalım 💓💓(9. Ay bitti denemem, 10.aya gireceğim

X