2023 MART-NİSAN gebelik düşünenler

chelin

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
116
10
30
Arkadaşlar merhaba Mart adetimden sonra denemelere başlamak istiyorum. İlk gebeliğim çok heyecanlıyım. Bundan önce bir dış gebelik geçirmiştim. Hadi Mart ayında çalışmalara başlayacak olanlar toplanalım :)))

Arkadaşlar merhaba Mart adetimden sonra denemelere başlamak istiyorum. İlk gebeliğim çok heyecanlıyım. Bundan önce bir dış gebelik geçirmiştim. Hadi Mart ayında çalışmalara başlayacak olanlar toplanalım :)))
Bende geleyim o zaman şırda bi köşeye bende gebelik planlıyorum

Tiroid engeli cikmasaydi ben de Mart -Nisan aylarında istiyordum. Size hayırlı sağlıklı gebelikler dilerim ben de en kısa zamanda kervana katılırım umarım 🌸

arkadaşlar bende gebelik planlayanlardanım dün ilk defa doktora gittim durumlar nedir bir engel varmı diye ve kist olduğunu Prolaktinin 36 - Lh 13 - progesteronun ise 4 olduğunu söyledi fermotil women duphaston ve Dostinex ilaçlarını verdi biliyorsunuz doktorların geneli çok aydınlatıcı bilgi vermiyor kendim biraz araştırdğımda ise korkmaya başladım buna benzer durumlar yaşayanlar yorumlayabilirmi ne kadar riskli bir durumddayım tedavi edilebilecek şeylermi önemli mi :KK43:

Bugün adet oldum Şubattan elendim inşallah mart hayırlı olur 🤲

Kızlar merhaba ovulasyon testinde 27 Şubat'ta piki gördüm 28inde silikleşmeye başlamıştı muhtemelen yumurta çatladı. Bat 15 Şubat ama 13 Şubat'ta kendimi tutamayıp test yaptım ilk 5 dk içinde hafif gölge gibi silik çizgi oluştu ama kuruyunca yok oldu sizce gebelik var mıdır
Testte hiç oynama yapmadım

Eklentiler

• IMG_20230314_180352.jpg
    IMG_20230314_180352.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar bende gebelik düşünüyorum ama 2 ay önce dıs gebelik yaşadım rahim duvarım kalın olduğu için yerlesemedigini ögrendim tuplerimde sıkıntı var diye çok korkuyorudum ama çok fazla ultrasyon olsun Alttan muyane olsun hatta ameiyat oldum tüplerimde sıkıntı olsaydı söylerlerdi demi tikantiklik fln

X