2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Geçmiş olsun mevlam vesile kılsın inşallah

E Eren61 kuzucugum nasılsınn? eşin nasıl? yegenım nasıl? cok oldu sankı senle konusmayalı ozledıgımı farkettım :))

:)
igne verdiler gizzz bana kan sulandirici pazartesi kadin dogumcu kullan desin kullanicam oyle dedi doktor cunku ona sormadan kullanma sonra tekrar bana gel dedi .igneleri aldim recete gecmeden aliyim dedim. doktora o gun sorcaktim basi kalabalikti randevusuz almadi oyuzden sarkti igneye baslamam.
napiyim gulum ya Şükrediyorum neyapalim Allah tan gelen dedik kabullendik esim yarin kan verecek ..
seninde keyifler yerindedir insAllah okullarda bitiyo
kizla ugras dur iste pit pit pit azcik buyudu ya cir cir ne cenesi durur ne eli .. oda kardesini bekliyo iste .... anlayacagin yuvarlanip gidiyoz neyapalim
hepinize dua ediyorum Allah im ser ise hayra cevirip evlatlariniza kavustursun sizi Amin Amin Amin

Aa kan sulandırıcı neden verdi ki?hangi kan sulandırıcıdan verdi? Telefonu yok mu kadın dogumcunyn. Belki durum acildir?
Hadi bakalım eşinin sonuclar iyi çıkar inşallah.
Ee çocuk cok bekledi kardesi sabırsızlanmakta cok haklı.
Ben iyiyim adet oldum şimdi gene iğnelere baslıycam..
Dualarına yürekten aminnn

Meraba ben de yeni adet oldum 3. Tedavime başlayacağım canım seninle aynı mı gideceğiz acaba :)

Benimde 3.canım evet sanırım aynı. Cumartesi doktor muayene edecek iğneye baslıyorum bi aksilik olmazsa. Sen ne zaman baslıyorsun?
Senin de 3. Ah ah Allah yardımcımız olsun benim bugün adetimin 2. Günü canım hormon istedi bugün yarın sonuçlar çıkacak sonuca göre hareket edeceğiz dedi E2 fsh lhe istedi bir sorun yoksa başlayacağız çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan benim yumurtalarım kalitesiz hep sil baştan başlıyorum transfer olamadan stres yapıyorum kaç gündür biliyorum yapmamam gerekiyor ama elde değil seminer döneminde başlıyorum okul zorlamayacak Allah'tan senin sorun ne eş kaynaklı mı yoksa başka bir şey mi

Kızlar benim kontrolüm vardı bugün. Bebekler 2400 gr olmuş. Bütün ilaçları bıraktım. Dr artık Doğumu bekleyeceğiz dedi ikisi de baş geliş nasip olursa normal Doğum olacak. Ama en geç 37 haftanın içine kadar bekleriz gebelik şekerin olduğu için olmazsa sezeryan dedi. Bol bol yürümem lazım artık.

gittim dr un yanina artik devlete gidiyorum ya
randevusuz almadi oyuzden malesef ki

hayirlisi canim ALLAH bi avazda kurtarsin saglikla gelsinler
Allah im anali babali buyutsun Aminnn
ne buyuk duaymis bu dua simdi anliyorum

hayirlisi canim ALLAH bi avazda kurtarsin saglikla gelsinler
Allah im anali babali buyutsun Aminnn
ne buyuk duaymis bu dua simdi anliyorum
Allah razı olsun canım amin inşallah. Rabbim sana da iki çocuğunla eşinle sağlıklı mutlu yıllar nasip etsin inşallah. Rabbim çocuklarına sana bağışlasın eşini

ayyy kuzum hadı hayırlısıyla ınsallah az kaldıı . cantan hazır degıl mi?

aa sende ogretmensın meslektasız desene. semıner donemı rahat oluyor. o acıdan sevınıyorum stressız olacak. bızde sorun bende yumurtam az ve kalıtesız. oyumurtamm kalıtelı olsun dıye arı sutu polen , provomen k ve her gun zeytın yagında beklemıs uc adet ıncır yıyorum sanada tavsıye ederım. bı oncekı toplamada toplanan yumurtalarım bunlar sayesınde cok ıyı kalıte oldular. sende oyle yap. surecı paylasalım daha ıyı oluyor. yas kac canım? sende de amh dusuk mü? hangı sehırdesın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…