2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Her zaman dua ediyorum canım. Histereskopide çok iyi geçecek sakın korkma
inşallah canım ya bakalım histereskopiden sonra ne kadar süre ilişki yasak oluyor canım doktor br şey demişmiydi size kanaman olmuşmuydu eşimin yanımda kalmasına sorun yaratırlar mı

inşallah canım ya bakalım histereskopiden sonra ne kadar süre ilişki yasak oluyor canım doktor br şey demişmiydi size kanaman olmuşmuydu eşimin yanımda kalmasına sorun yaratırlar mı
Canım bana 10 gün kadar demişti enfeksiyon riskine karşı. Kanamamda hafif oldu bir kaç gün. Ben hastanede sadece üç dört saat kaldım sonra evime geldim yatış verilmedi. Hastanelerin prosedürleri farklı oluyor odan tek kişilik olursa eşin kalır sanırım sorun olmaz

sağol canım bakalım yarın akşam yatacağım zaten pazartesi de ameliyattan sonra hemen çıkarır inşallah ağrı kesici ilaç fala vermişmiydi canım

sağol canım bakalım yarın akşam yatacağım zaten pazartesi de ameliyattan sonra hemen çıkarır inşallah ağrı kesici ilaç fala vermişmiydi canım
Canım ilaç alacak kadar ağrım olmadı. Olursa parol alabilirsin demişti ben ihtiyaç duymadım. İnşallah sende duymazsın hayırlısıyla atlatırsın

canım beni de listeye ekleyebilirmisin

kızlar dr bana da bu ay histereskobi yaptırmamı söyledi illa da yaptır dememi kararı siz verin isterseniz yapalım istemezseniz ofis histereskobi yapacağım zaten ben dedi bende çok kararsızım yaptırayım mı yaptırmayayım mı sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda

Bayram.oncesi ve sonrası o kadar çok yoğun geçti ki yazamadım kızlar hepinizin geçmiş ramazan bayramı mübarek olsun güzel günler görelim inşallah saye E Eren61 aaynaa cennetkokulumm limoncicegi41

canim normal doğum ile olacak demek doğum sağlıkla kavuşun İnşallah

Canım iki tane embriyon dondurulmuş gözün aydın saglikla kucağında göstersin ìnşallah

canim seninde gecmis bayramin mubarek olsun...
bende dr a kosturdum ayaklarim kasildi .
varislerim artti sisti dr damar tikanikligindan suphelendi hemen ultroson vs ...
Allah tan inceymis ultrosonla bakildi disardan kalin gozukuyo ama ...
kan sulandirici igne verildi pzrts kadin doguma gidicem oda kullan desin kullanicam dr bi sor onada dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…