2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım niyeee panik oluyorsun. sakinnn. adet ne zaman ? rapor yenıden cıkartcan bu durumda degıl mı?

Saye- canımmm nasılsınn. kuzucuklar zorlamıyrodur ınsallah senı . maşallah 28. hafta bıtıyor. çok azz kaaldııı. cok heyecanlııııı :) allah kolaylık versın kuzum .
Canım benim çok şükür iyiyim. Yarın 28+0 oluyor çok şükür 23. Haftadan beri yatıyorum rabbim 38 İde görmek nasip etsin inşallah. Az kaldı Ramazan’da bitti mi inşallah daha da rahatlarım. Sen nasılsın tedavi bu ay başlar mı nasipse

çok şükür canım
inşalllah hayırlısı ıle 38 i görürsün. kontrol ne zaman?ben eger rapor cıkarmayı yetıstırırsem bu adetle baslayacagım.

çok şükür canım
inşalllah hayırlısı ıle 38 i görürsün. kontrol ne zaman?ben eger rapor cıkarmayı yetıstırırsem bu adetle baslayacagım.
İnşallah canım. Kontrolüm bir Mayıs’ta Cumartesi gittim bebekler iyiydi 1 er kilo olmuşlar çok şükür. Seninde tedavin hayırla sonuçlanır inşallah rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah

E Eren61 canımmm nasılsınn? eşin nasıl? agrısı sızısı yok ınsallah. karnındakini öp benım ıcınnnn
guzel kalplim benim operim canim:))))
dogunca :)))
insAllah sanada nasip eder Rabbim isteyen herkese tez zamanda ..

esim ayni canim benim moralim bozuk dun geri nin biri bozdu
bakalim pazartesiden sonra neolcak Allah im yardim et

guzel kalplim benim operim canim:))))
dogunca :)))
insAllah sanada nasip eder Rabbim isteyen herkese tez zamanda ..

esim ayni canim benim moralim bozuk dun geri nin biri bozdu
bakalim pazartesiden sonra neolcak Allah im yardim et
Amin canım inşallah. Moralini kim niye bozdu. Canım insanlar patavatsız.kendilerini senin yerine koyamıyor ve kırılacagını tahmın edemiyorlar. O yüzden salla gitsin. Her sey güzel olacak

Yok abla hava az daha ısınsın öyle taşınıyım dedim yeni biten inşaat soğuk olur diye bekliyorum
Küçüğün sağlığı nasıl iyidir inşallah

Benim tayin geldiğimizde yeni binadan ev tuttuk bende korktum ama şükür sıkıntı olmadı

Ramazan'dan önce girsen keşke bayramda evinde olurdun

İyi canım gündüz uykusu yok bütün işlerim kalıyor sağlık olsun cani sagolsunda

Mesajların çok pozitif son zamanlarda inşallah bu ruh halin güzel haberlerini almaya vesile olur

Rabbim korktugunla sınamasın esinin yaşadığı süreç çok normal babamdan biliyorum sen desteğini eksik etmiyorsun zamanla herşey güzel olacak güzel düşün bir tanem

Sen tansiyonu ciddiye al dikkat et kendine ara ara ölç tansiyonu bebeğin bu süreçte karnında olmasininda da bir hikmet var bence lütfen kendine dikkat yakın olmayı çok isterdim sana bu süreçte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…