2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ilaç listesini verdiler canım gonal f
cetrotide
ovitrelle
crinone vaj jel

haftaya cuma evrakları istiyorlar on gün içinde rapor çıkar dediler bana

genel olarak iyiyim . ama ara sıra agrım oluyor gecıyor. tam iyileşmedim akıllı ol dıyor :))
Aman çabuk dikkat et kendine insan iyilik haline aldanıyor sonra acısı çıkıyor.
Saye- canim sen nasılsın. Alışverişe başladın mı

Hamiş kızlar 8martta Bim'de bebek küveti filesi mama sandalyesi gelecek bilginiz olsun
Canım bir kaç parça bir şey aldım. Beşik aldım bir tane, birde kıyafetleri için dolap. Kıyafet alışverişi için Nisa’nı bekleyeyim diyorum.

Kacar tane? Aldın mı ilecları fark ne kadar cıkto?
yok canım daha almadım rapor için haftaya teslim edeceğim evrakları bu hafta gittiğimde kan sonuçlarımızı aldık hemşire hanım sonuçlarımıza göre onay verdi ekledi dosyamıza falan sekreter de daha erken adetinize çok var haftaya gelin birkaç eksik evrak da var ddedi haftaya cuma rapor için başvuru yapacağım..
yumurtaları dondurmaya 1000 tl dedi ona üzüldüm biraz yumurta kalırsa donduralım dedim ama çokmuş

en güzel şeylerden biri de alışveriştir heralde..

canım yumurta kalırsa borc harc mutlaka dondurun. cunku 2 tanede olsa 4 tanede olsa hepsinin fiyatı o . ılkınd tutmassa hazır embrıyo olur canım ya.

Canım mutlaka dondurmak için uğraşın. Sonrası çok rahat olur senin için
en güzel şeylerden biri de alışveriştir heralde..
Güzel canım çok şükür bugüne inşallah sağlıkla tamamlamak da nasip olur. Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah

İyiyim abla pek siteye felan girmiyorum kusura bakmayın hepiniz aklımdasınız buraya girince birşyler araştırıp kafamı çok bulandırıyorum.
Ama gayet iyiyim evimi taşıyan Allah izin verirse ona yoruyorum kafamı yeni ev yeni düzen farklı bir hayat gibi gelecek inşallah bana.
Sen nasılsın nasıl hissediyorsun ?

Sevindim canım yenilik her zaman iyidir iyi gelir. Biraz yorucu olabilir dikkat et cok yorulma yavas yavas yap:) ben iyiyim iyi hissediyorum. Adet oldum cok şükür. Rahatladım. Düzenim değişmedi iyi oldu

Canım mutlaka dondurmak için uğraşın. Sonrası çok rahat olur senin için

Güzel canım çok şükür bugüne inşallah sağlıkla tamamlamak da nasip olur. Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah
ALLAH'IM hayırlarla sağlıcakla kucağında da göstersin bebeklerini hayırlarla sağlıcakla büyütmek nasip etsin amin..

canım ne düşünüyorsun tüp bebek falan mı daha iyiin inşallah

canım ne düşünüyorsun tüp bebek falan mı daha iyiin inşallah
İyiyim iyiyim buna şükür diyorum.
Aslında hiçbirşey düşünemiyoeum ne yapacağımı şaşırdım 2 dış gebelik peşine bu ne olması gerekiyorsa doktorun yönlendirmesine göre devam ederim sanırım sen nasılsın enerji depoluyormusun

Sevindim canım yenilik her zaman iyidir iyi gelir. Biraz yorucu olabilir dikkat et cok yorulma yavas yavas yap:) ben iyiyim iyi hissediyorum. Adet oldum cok şükür. Rahatladım. Düzenim değişmedi iyi oldu
Oh çok iyi inşallah hayırlı haberlerini de alırız biran önce.
Acele etmeden yavaş yavaş taşıncam inşallah bi tamamlansın da içi bu sayede güzel kafa dağıtcaz sanırım eşimle:)
Doktor kontrolüne felan gidecekmisin?

dün adet oldum canım tam zamanında oldu.
iyiyim limonum hastaydim grip oldum ama daha iyiyim sukur.
kiz dr a 5 ay gunu gunune dolsun gidicem . soylemezde benim doktor simdi 5 ay dolduktan sonra gel dedi bi dolsunda hesabi.
..
adetininde tam zamaninda olmasi super bence Allah im inisAllah bu sefer gelirde yine oyle tutunurki anaasina Amin:))

okuyosanda her denilene inanmaa hele bi internet ..
benim hastaligimin teshisi konulunca doktorum internetten bakipta aklini bulandirma demisti hep en kotu senoryolar yaziyor uc noktolar kadin dogru diyomus he ben ne yaptim baktim burdada benim gibi olan varmi diyede baktim zaten siteye ilk girisimde o sebepleydi ..
cok okuma sana tavsiyem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…