2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hkkaten cok gıdıyo. ben hesaplamaya korkuyorum. bende sadece bu ısleme 2700 odedım doktor parası sunu bunu ılacları sayarsam 10000 ı gectı dıyebılırım dahada gececek. kuzum senın az kaldı bence doktorunu bırakmaaa.

aklima geldi 2. histerekobi oldugumda hastaneye sormustum. histereskobide ne islem yapilirsa yapilsin tek fiyat demislerdi . cubukla rahmi temizleme islemi o demislerdi.
ay ben ne cok soru sormustum ya onlarada:)
doktoru birakmaya niyetim yok benim hamile oldugumu duyunca kadin bismillah cekip muanemi etti dualarla

aynen oyle Allah buyuk canim bisekilde halloluyo inan . nasil odedim diyosun.
bakalim doguma kadar neolcak Allah buyuk nediyim artik duruma gore gonul ister doktorumu ama maddi durumlar iyi olursa

Prof Yücel karaman adam 15 dk da actı çok şükür. Bize yardımcı oldular Allah razı olsun biz toptan verdik Brüksel tüp bebek merkezi de 8.300 TL verdik ama birdaha ki muayene ve işlemlerin hepsi dahil içinde. Normalde Dr muayene ücreti 750 jinekolojik muayene ücreti. Rahim filmini ayrıtten yaptırıp götüreceğiz genetik testi ankarada Gazide yaptıracagız. Birdaha gittimizde spiral cıkacak bolan takacak tahliller bakacak onlar fiyatın içinde. Miyoma dokunmadı rahimde uzaktaymış ve bebege veya hamile kalmama engel degilmiş küçükmüş almayacağım kesinlikle dedi. Duracak dedi.senin Dr da mutlaka ister hsg yi diye düşünüyorum. Benim 6 haftadan sonra adet olup bitince ccektir dedi. Hakkımızda hayırlısı mevlam birdaha yasatmasın hiçkimseye bu tür sorunlar insallah dogal yoldan hamile kalırız muradımıza ereriz.

Amin inşallah sagolasın.sende ve bütün hasretle bekliyenler kavuşsun insallah hepimiz saglık sıhatle erelim muradımıza inşallah

cok gecmis olsun.
bildigimiz spiral mi takti yoksa baska biseyedemi deniliyo. perde yi aldi ya oyuzdenmi takti ilk aklima o geldi inan
Bildiğimiz spiral tekrar yapışmasın diye ayrıca balonda koyup biraz bekletip sanırım 1 dk demişti cıkaracak oda tekrar yapışmasın diye

oo bayagı yüksekmiş ücret ama profesör farkı ıste.bundan sonra hersey yolunda gıder ınsallah.

gerçekten çok ğahalı ama muayenesi ya biz bakalım tüp bebeğe hacettepe de ne kadar vereceğiz masrafımız ne kadar olacak merak ediyorum
Tüp bebek piyasanın cok üstünde Brüksel de fiyat aldıydı eşim basarım oranları yüksek Bi klinikmiş. Öyle duydum.

gerçekten çok ğahalı ama muayenesi ya biz bakalım tüp bebeğe hacettepe de ne kadar vereceğiz masrafımız ne kadar olacak merak ediyorum
Canım beş yıldır tedavilerle uğraşıyorum para bir şekilde halloluyor ama giden zaman geri gelmiyor. Hiç düşünme bismillah de başla rabbim bir kolaylık verecek inşallah

Allah buyuktur inisAllah hallolur o nasil oldugunu bile anlamazsin. simdi para icin geri durma cunku 3 -5 sene sonra keske dersin inanki
Canım beş yıldır tedavilerle uğraşıyorum para bir şekilde halloluyor ama giden zaman geri gelmiyor. Hiç düşünme bismillah de başla rabbim bir kolaylık verecek inşallah
haklısınız canlar öyle artık girdik Bismillah diyip muayenemi oldum kızlar...
ilk özelde yarım kalan aşılama ve hacettepe de yapılan aşılamamı söyledim iğneli tedavi olduğunu yazan belgeyi ilk yer önce tedavi planlandı dendi sonra onu kaul etmediler tekrar yapıldı iğneli tedavi diye belge aldık çok yorulduk yarın eşim ürolojiye gidecek kalan belgeleri vereceğiz rapor çıksın diye adetime 3-4 gün kaldı yetişmez dedi doktor mart ayı için tüp bebeğe başlıyoruz kızlar ...

Saye- kuzum sana tek yumurta mı transfer edilmişti

Canım hadi hayırlısı inşallah. Tedavin sana bebeğini getirsin. Çift yumurta canım bana transfer edilen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…