2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Teşekkür ederim canımhoşbulduk

gidiyorum canim en son gittigimden sonra saglik ocagina gittim tekrar orda dedi dr uma soramadim . gitmesemde sagolsunlar ariyolar hemen sistem farkli artik cokiyi
. dr um 4 ayin dolsun oyle gel cinsiyet icin dedi 4 ayim dolsun diye bekliyorum

Canım tekrar geçmiş olsun en azından kromozom bozukluğu var ki yok mu ona bakılır
Rabbim bir daha göstermesin

Nasılsın canım

Bizde iyiyz canım küçüğün gaz sancısı çok oluyor

Sen nasılsın maşallah bebiş büyüyor
Hareket hissediyor musun

Ben 15. Haftada hissetmiştim
anam iyi cektirdi sana gazdan :)

hissediyorum desem inanki yalan olur boyle kalp atisi gibi bazen bisey hissediyorum hissetmekse bu evet hissediyorum. kizimda nasildi unuttum 10 sene olacak nerdeyse.birde bazen kasiliyor ani hareket yapinca unutup saga sola ani donunce iste ozman hissediyorum kasiliyo bisey okadar

Biraz daha zaman o zaman ben sırt üstü yattığımda gobusu açıp izlerdim titretirdi ufak ufak
Ani harekete dikkat canım aman

Çok merak ediyorum cinsiyeti

Biraz daha zaman o zaman ben sırt üstü yattığımda gobusu açıp izlerdim titretirdi ufak ufak
Ani harekete dikkat canım aman

Çok merak ediyorum cinsiyeti
dr um 4 ay dolmadan belli olmaz diyor. bende okadar merak ediyorumki bana erkek gibi geliyo kizimda cok kusuyodum ama .
Allah im drum o kadar kesinciki benim hamile oldugumu duyunca okadar cok test yaptiki anlatamam sana ya.
diyorum 3 bucuk aylikken cinsiyet belli olmazmi diyorum geliyim tekrar dedim enson yok 4 ay dolsun diyo:)
neyapiyim canim baska doktora gitsem der belki ama ona okadar guveniyorumki anlatamam oyuzden sozunude dinliyorum neyapiyim . Vallahi Allahim razi olsun ondan yüzüne de hep diyorum. ben baska doktorlarada gittim neler dediler hastaligim icin.. aman neyse gecti bitti hamile kalmak bile hayaldi artik son raddelerde bana. bazisi rahmin alinir enson kanaman durmazsa dedi .. nasip iste hersey Allah verirse oluyo hersey

gidiyorum canim en son gittigimden sonra saglik ocagina gittim tekrar orda dedi dr uma soramadim . gitmesemde sagolsunlar ariyolar hemen sistem farkli artik cokiyi
. dr um 4 ayin dolsun oyle gel cinsiyet icin dedi 4 ayim dolsun diye bekliyorum
Hayırlısıyla inşallah canım Aşlah gönlüne göre versin sağlıkla gelsin minikler. Drun tetanoz konusunda nihai kararı verir canım geç kalmış olmuyorsun zaten 20. Haftada yapılıyor o zamana kadar bir karar verir dr
Canım çok şükür iyiyim. Ayakta durunca alt karında ağrı ve vajinamda baskı hissediyorum dr çok ayakta kalma dedi erken Doğum riskine karşı. Oğlun büyüdü maşallah gaz sancısı çektirdi yavrucağa kıyamam. İnşallah en kısa zamanda geçer
Evet canım hep histeroskopi hem de laparoskopi olacak. Hazırlandım bekliyorum
Canım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah bizi habersiz bırakma

Canım tekrar geçmiş olsun en azından kromozom bozukluğu var ki yok mu ona bakılır
Rabbim bir daha göstermesin

Nasılsın canım
Teşekkür ederim iyiyim toparlanmaya çalışıyorum yalnız kalamadım pek annem yanımda kalıyor bu sefer ağrılı geçiyor ama normal sanırım birkaç gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…