2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

:) canım 5. gün yazmaya calısıtım rakam cıkmamıs. arada dısarı cıkıyorum. tv filan arada yatarak. bolca dua okuyorum. beslenmeme dikkat etmeye calısıyorum . sen neler yapıyorsun
Aramızda 1 gün var hemen hemen beraber öğrenicez yani. Ben ilk defa bugün çıktım annem bırakmıyor. Yatıyorum devamlı arada kalkıp ev içinde volta atıyorum. Bi belirtin felan var mı? Hangi ilaçları kullanıyorsun

Aramızda 1 gün var hemen hemen beraber öğrenicez yani. Ben ilk defa bugün çıktım annem bırakmıyor. Yatıyorum devamlı arada kalkıp ev içinde volta atıyorum. Bi belirtin felan var mı? Hangi ilaçları kullanıyorsun
doktorum ozellıkle yatma sureklı dedı. kan dolasımı az oluyormus o zaman o da tutunma sansını azaltıyormus. belırtı ıcın henuz erken canım.ama ılaclardan olmalı, kasık agrılarım var zaman zaman onun dısında hıc bır fark yok. estrofem, prednol, crinone jel ve oksapar kullanıyorum . ayrıca folık asıt. sen ne kullanıyorsun?

doktorum ozellıkle yatma sureklı dedı. kan dolasımı az oluyormus o zaman o da tutunma sansını azaltıyormus. belırtı ıcın henuz erken canım.ama ılaclardan olmalı, kasık agrılarım var zaman zaman onun dısında hıc bır fark yok. estrofem, prednol, crinone jel ve oksapar kullanıyorum . ayrıca folık asıt. sen ne kullanıyorsun?
Bendede öyle bir belirti felan yok Allahtan hayırlısı.Prednol. Progestan. Prolutex iğne. Enox iğne. Estrofem. Folic asit.Bunları kullanıyorum canım. 2 tane iğnem var artık canım çok yanıyor sertleşmiş göbeğim iğneyi batırmakta çok zorlanıyorum

16. hafta gıdeceksın yanı, ayyy senın doktor bana fenalık gecırtıyor. ben tezcanlı ınsanım. nerdeyse kendı doktorma sorcam hucreye bakta cınsıyetını soyle dıyesım gelıyor. :))
kiz dedim dedim geliyim dedim 3. ay bare 3 bucuk olsun dedim .
simdi benim doktor net anliyomusun ne derse o bitti uzatmaz sak diye der moralde verir her muanesinde Bismillah ceker dualarini okur hep. yani yanilirsam diye diye o 4. ay diye haklida kendine gore kuz dese erkek olsa ben ona demiycemmi goremedinmi diye:)))

Bendede öyle bir belirti felan yok Allahtan hayırlısı.Prednol. Progestan. Prolutex iğne. Enox iğne. Estrofem. Folic asit.Bunları kullanıyorum canım. 2 tane iğnem var artık canım çok yanıyor sertleşmiş göbeğim iğneyi batırmakta çok zorlanıyorum
peki o iğneler ne ıcın benımkı kan sulandırıcı. hakkaten cokmus canım ya. ne zamana kadar kulalnacaksın.

peki o iğneler ne ıcın benımkı kan sulandırıcı. hakkaten cokmus canım ya. ne zamana kadar kulalnacaksın.
Enox kan sulandırıcıymış. Prolutex te progestanın iğnesiymiş. Hemşirenin dediğine göre. Sonuç alana kadar devam sonucumuz güzel olursa belli bir dönem daha kullanacaksın dedi

X