2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kiz Allah im
aman aman eve girmesin bosver ben kasintidan olurum herhalde kizda astimda var .
aynen oyle yani ben mama falan koymuyorum acikcasi evde pisen yemekten koyuyorum:)))
yiyolar valla :)))
yazin su gorevi benim kizda
gunah ya yazin su bulamiyolar hayvanlar vallahi

Olsun canım onları düşünmen yeter dediğin gibi yazın çok ihtiyaçları oluyor suya

İnşallah öyle çocuklar olurlar.
Eksik çok fazla ülkemizde bu konuda.

arkadaşlar iyi geceler ben de yarın kaynanamı memlekete bırakacağım pazartesi inşallah geri döneceğim ani bir karar aldık gelir gelmez randevu alıp şubat için tüp bebeğe başlamaya artık tayini falan bekliyordum maddiyatı da düşün düşün hep seneler geçiyor planların düşündüğün gibi olmuyor hacettepeye gideceğim bakalım umarım rapor da çkıp ilaçlar da çok pahalıya gelmez..
kaynanamgil de bilmez artık gelen giden de olmaz dinlenirim hamilelik olursa hayırlısı ile sağlıcakla herkese süpriz olur kimse de olacağına inanmıyor zaten durumları öyle :)

Allah im vesile kilsinda yavruna kavus inisAllah Aminnn
hacet namazi kil

ben bunu 2 ay yaptim . temizlenince abdest alin Hacet namazi kilin 4 rekat kildim ben ama hic bilmiyen bildikleriyle 2 rekat kilsada olur Rabbim biliyo niyetini duasini hic kilmamaktan iyidir. Hacet namazinin pesinden seccaceden kalkmadan internette yazan Buyuk Hacet Duasini okuyun. sonra duanizi edin. pesine hemen 3 kulhu 1 elham okuyup butun olmuslerimeze hediye edin. ben bunu fazla yaptim. ama ayda 1 kez yapsanizda olur ben sabah namazinin pesine hergun olmasada cogu kez kildim hep. birde dua ederken sadece kendiniz icin degil Allahim esimi baba yapmama beni vesile kil demekte iyidir benim fikrimce. birde ben Esma cektim hergun Hacet namazinin pesine gun icinde cekilsede olur yani kisaca Hacet namazini 1 kez kilsaniz da olur ama Esmalari hergun cekin .

estagfurullah cek

Allahumme salli alâ seyyıdına muhammed sav sayisi onemli degil
“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisiyn.” 7 kez oku
Çocuğu olmayan kimse 101 kere “Ya Vâris celle calâlühû” oku .
Ya Halik 100 kere
Ya Kafi 111 kez
EL-MUHYİ 68 kez
“Rabbi heb lî mines sâlihîn.” 7 kere sonundada
14 Ya Vehhab 55 Ya Mucib dualarinizin kabulu icin okuyun.
kalpten dua edin Rabbim dualarinkz kabul etsin. hamile kalan olursada haber versin inisAllah

okumayan vardir diye tekrar yazdim.
cunku 1 arkadas daha kildi oda hamile yapin kizlar yapin usenmeyin

Hadi inşallah hayırla ilerleyip sonuçlanır.

Merhaba gebelik testi aldım da burada hep sabah ilk idrarla yapın yazmışlar ne zaman yapsam doğru çıkar acaba sabahi mi bekleyeyim

İyiyim şükür canım oglusa gaz sancısı ile bogusuyor damla aldık şükür biraz rahatladı

Maşallah gobusune
İnşallah gaz sorunlarını atlatırsınız canım. Teşekkürler göbüş büyüdü baya :)
Canım en doğru kararı vermişsin bence. Borç hiç bitmiyor maalesef bende beklemedim yavaş yavaş bitirmeye çalışıyoruz borçları. Senin yaş da benim gibi otuzun üzerinde hatırladığım kadarıyla artık bir yerden başlamak lazım

Merhaba arkadaşlar ben sivas5858 bayadır girmiyorum topiğe. Çok şükür transfer oldum 3. Günümdeyim dualarınızı bekliyorum
hatırladım canım senı. hayırlı sonuclar nasıp etsın allah. bende transfer oldum. ben . günümdeyim. :) inşallah arkadasım bekleyen herkes güzel haberı alır ınsallah

kuzum kaynanangılın bılmemesı ıyı olur evet. hakkınızda hayırlısı olsun.

hatırladım canım senı. hayırlı sonuclar nasıp etsın allah. bende transfer oldum. ben . günümdeyim. :) inşallah arkadasım bekleyen herkes güzel haberı alır.
Amin canım cümlemizde güzel haberler alalım inşallah. Kaçıncı günündesin. Nasıl geçiriyosun zamanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…