2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Yaa çok tatlısınız yerimm hayvan seven insanları çok daha ayrı seviyorum beni hep extra mutlu ediyorlar ne güzel bir kare
Teşekkürler canım o da benim bir oğlum bir yıldır bizimle avuç içi kadardı sokakta bulduğumuzda şimdi evin neşesi. Son zamanlarda göbeğime daha çok ilgili sanırım hissediyor kafasını dayayıp yatıyor yada böyle yakın olmak istiyor

Canım tetenoz yaptırdım Dr önerdi bana
sukurler olsun cok iyiyim..
ya
herhalde sezeryan olacaklarin tetenoz olmasi mi lazim acaba .
kizimda mecburi sezeryan oldum ben . bunu olmam lazimmis . zaten haber vericez sana dedi saglik ocaginda hemsire .
vallahi kendi doktorum ol desin olurum olma desin olmam unuttumda sormayi .
artik bidahakine kaldi

20. Haftada falan yapılıyor canım sağlık ocağı vakti gelince bişgilendiriyor.

kiz o hisseder hayvan diyip geciyoz iste insanlardan daha vicdanlilar ooooo onlar dogunca o onlari kollar vallahi

Oyy hisseder tabi abi olcağını ne güzel yapmışsın valla okadar çok istiyorum ki ben de köpeğimi kaybettim geçen sene ocakta şimdi kaybetme korkusuna birdaha sahiplenemiyorum ama çok destekliyorum böyle hayvan sevgisiyle büyümeleri çok daha iyi oluyor

kiz o hisseder hayvan diyip geciyoz iste insanlardan daha vicdanlilar ooooo onlar dogunca o onlari kollar vallahi
Evet canım bir çok insandan daha merhametli ben kusarken gelip koluma bacağıma sarılıyor teselli için. Sahiplenir inşallah bebekleri
Merhaba arkadaşlar ben sivas5858 bayadır girmiyorum topiğe. Çok şükür transfer oldum 3. Günümdeyim dualarınızı bekliyorum
Transferin hayırlı olsun canım inşallah sonucu hayır olsun
Başın sağolsun canım bende korkuyorum bir şey olursa diye. Bende çok istiyorum çocuklarım vicdanlı merhametli olsun, hayvana da insana da saygılı olsun. Kedim onlara bu duyguları aşılayacak inşallah

ben evde bakamam huyluyum biara esim van kedisi getiriyodu kizim benim astimim var diyo korkuyorum demiyoda . oyle kaldi bize anca kus paklar onuda esimin arkadasi birakti butun yaz kusu teslim ettik biri olmus benim kizim duyunca soka girdi hala soruyo cennettemi gorurmu falan diye bahcede bakmak daha mantikli ben huyluyum tuyu falan yapamam bahcede bakiyoruz kizimla onlarda biliyo bi kap yemek bi su hergun ugrarlar yerler giderler Allahim gecerken o kaplara cocuklar vuruyo sinir oluyorum dokunuyo onlara tovbe tovbe
hayvan yer icerken dokmuyo cocuklar dokuyo bende buna sasiriyorum iste cileden cikiyorum sonra

inisAllah guzel haberler verirsin Rabbim emeklerinin karsiligini versin evladina kavus Aminn Allah im dualarini kabul etsin Amin
İnşallahhh. Bu güzel duan için Allah razı olsun. Rabbim benim gibi isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Canım eve girmeyince inşan zorlanırım diye düşünüyor ama onun sevgisi yetiyor. Her gün tarıyorum kaliteli mama kullanıyorum veteriner kontrolünden eksik etmiyorum eşimden az tüy döküyor sokkatakilere de bakmaya çalışıyorum onlara sahip çoktan olmuyor. Bölgede besleme yapan gruplara destek olmaya çalışıyorum elimden geldiğince. Sende ne güzel onlara bakıyorsun Allah’ın dilsiz kulları onlar duaları yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…