2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

8 haftalık iki tanesi biti 6 haftalık
nasılsın canım toparlayabildin mi ?
bende de döllenme sorunu olmuştu. 12 yumurta olgundu döllenen 4 birinde 3 en son tedavimde 7 yumurta toplandı 5 olgun döllenen 3 tü 1 tanesi 5e gittii 5.gün yavaşladı die trasfer iptal diğerleri 3.günde dondurulmuştu. sıkıntımız seninle aynı doğal yolla da olanları biliyorsun zaten ..
benim anladığım bizim sağlam beslenip sporlu yaşamı seçeceğiz ayrıca vitamin takviyeleri çok önemli ..
ve bir deneme daha yaparsan başka merkezi seç aynı merkezde kalma

hamayli muska sı ne canım

senin dediğin şeyi ben 2 gebeliğimde de yaşadım ama insan kılığında ya de kedi köpek şeklinde geliyor en son insan olarak geldiler tanıdığım biri olarak gelmişlerdi o rüyadan sonra kanamam başlamıştı. iyi bir hoca biliyorsan mutlaka git sen şfa için gidiyorsun kötü niyetine gitmiyorsun kimseyi dinleme okuduğun surelerde bunda malesef çaresiz kalıyo

nasılsın canım memleket havası iyi gelmiştir :)

canim bencede vitamin takviyeleri almak saglikli beslenmek gerekiyor. ben ilk tedavimde 16 yumurta toplandi 12 si saglikliydi döllendi. o tedaviden önce bahsettigim vitaminleri kullandim. ikinci tedavimde 11 yumurtadan 7si döllendi ve sadece ikisi transfere uygun bulundu. ben hic bir sey kullanmamistim o tedavimde. ikisinin arasinda baya fark var.

caresiz kalmaz canim onlarin gayrimuslum falan olanlari var onlara iste fayda etmiyor maleaef diye biloyorum ben...bunlar var yok degil sadece insanlar alemi yok Rabbim kimseyi caresiz birakmasin .. uzerinde dua tasimakta iyi derler. hoca var hoca var iste dikkat etmek gerek

Son düzenleme:
anam 70 gun kaldiii:))))

hamayli muska sı ne canım
Benim duyduğum subyan muskasından biraz daha kapsamlıymış öyle söylüyorlar. Subyan da belli ayet ve sureleri Arapça olarak yazıyorlarmış ama hamayeli de neler yazılı olduğunu Bilmiyorum. herkes söylüyor duyan düsük yaptığımı hamayeli yaptır subyan bogmustur bebegi sübyan muska sı yazdır diye. İnternete yazınca cıkıyor acıklamaları. Verecek olan mevlam hersey bir vesile sadece doktor lar da vesile o takacağım muska da vesile. Mevlam hakkımızda en hayırlısını nasip etsin inşallah

Amin canım inşallah. Allah seninde kuzularını bağışlasın yoldaki kuzuyu da hayırlısıyla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

Haklısınız biraz hoca arastırdım öyle fiyatlar duydumki. Ama Allah razı için yazanlarıda varmış. Her hocaya da güvenmemek gerekiyor. Arastırıp öyle gitmek gerekiyor

Canım Allah tekrarını yaşatmasın inşallah. Sağlıklı ve hayırlı bir hamilelik nasip etsin.

Canım Allah tekrarını yaşatmasın inşallah. Sağlıklı ve hayırlı bir hamilelik nasip etsin.

Rabbim derdimize uygun dermanı tez zamanda hepimize nasip etsin sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı evlatlar nasip etsin .

Nasılsın canım görüşmeyeli

Teşekkür ederim canım iyiyim çok şükür. Sen nasıl umarım herşey yolundadır. Sonlara yaklaştın iyice Rabbim yardımcın olsun. Bende bekliyorum bakalım aralık gelsin son adetimide göreyim sonra nasip olursa çalışmalara başlıcam. Soğan kürü yapıyordum yarın son bitecek sonunda. Bi yandan vitaminler bi yandan bitkisel kürler ile hem rahim toparlasın hemde yumurtalar sağlıklı olsun diye uğraşıyorum. Sen çalışıyor muydun canım

İyiyim şükür epeyi ağırlaştım canım bu güne şükürler olsun
rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah
evet çalışıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…