2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canlar maalesef döllenme olmadı inşallah bşr dahaki sefere
Allah hayırlısını versin canım Ben yumurta kalitesi in bir kaç ay vitamin kullanmıştım sana da yazayım belki şifa olur. Ben koenzim Q10, omega 3, inofolik kullandım. Aynı zamanda b12 ve d vitamini kullandım. D vitaminim zaten düşüktü. B12 normal sınırlarda görünmesine rağmen drum 500 ün üstünde olmalı dedi kullandım günde bir tablet. Koenzim ve omegayı ben ayrı ayrı almıştım ama şimdi omepa q10 var onda ikisi bir arada daha ekonomik oluyor. Benimki naçizane bir umut inşallah sonrası daha da güzel olur

Sağol canım ni dahaki denemede uygularım inşallah

2 bin liraya tup bebekmi oliyo Allahim benim ameliyatlarim yani bide histerskobi yani parca alinma patolji 6 yi gecmistir ilaclar da var cunku.. iyiymis ama seninkini devlet karsiliyo iste hepsini galiba
Merhaba dikkatimi çekti de tup bebek fiyati 2 binmi ben sasırdım o arkadasın yazdığı mesajında bulamadım. Nerede yaptırmıs

Merhaba dikkatimi çekti de tup bebek fiyati 2 binmi ben sasırdım o arkadasın yazdığı mesajında bulamadım. Nerede yaptırmıs
he sen limonu diyosun onu ona sorsak canim ya yanlis olmasin universite hastanesinde birde hic cocugu olmayani devlet cogunu karsiliyo ssk yani ..
birde o sadece yumurta toplattirdi onun fiyatimi yoksa tup bebekmi onu bilmiyom

Canlar maalesef döllenme olmadı inşallah bşr dahaki sefere
Mevlam tez ve hayırlı vakitte saglıkla nasip etsin inşallah. Ben birsey soracaktım size tüp bebek için 2 bin liramı verdiniz sadece. Ben 40 yansıma giriyorum ocakta 3 yıllık evliyim 3 kaybım var yasayan cocugum yok. Gazi hastanesine sormuştum devlet kasılamıyor dediler 10 _15 bin tutuyor dediler. Siz ne kadara ve nerede yaptırdınız

çok teşekkür ederim.ilaçlar ve işlem parası yani hepsi diyeyim 2400 civarı tuttu.(1450 ilaç+ 900 işlem parası)kocaelide arastırma hastanesinde yaptırdım. gazi hastanesini bilmiyorum o da arastırma mı? bırde canım ben rapor cıkarttırdım ilaçlar için raporsuz fıyatı 5000 cıvarı imiş. birde 40 yas üstüne rapor cıkmıyor dıye bılıyorum.

Tesekkür ederim sagolasın. Gittiğimde tekrar soracağım.raporuda Bi sorarım. Keske olsa tekrar hamile kalmaya korkuyorum kürtajlar rahmi yıpratıyordur. Gazi üniversitesi hastanesi orada hemotoloji prof na gitmiştim.bakalım ne diyecekler. Allah hepimizin yardımcısı olsun kucagımıza boş bırakmasın insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…