2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kuzum bol sıvı al ananas ye eskiden kızlar öyle yapardı 1 2 gün ara öğün yap abartmadan tabi birde kendini çok hareketsiz bırakma ara ara ev içinde yürü kan akışı gitsin rhme
Ananas, çiğ kabak çekirdeği stoğumu yaptım canım. Suyu zaten çok içiyorum, proteine ağırlık vermeye çalışıyorum. 4. Denemem olunca baya tecrübelendim
hayırlısıyla sağlıcakla listedeki 1.sıran gibi ilk hamiş haberini senden alırız inşallah amin
Aminnn canım inşallah. Sırasıyla hepimizin

ayy allah yüzünü güldürsün bende 3 kere denedim ilk tedavin sanıyordum . kür uyguladın mı tedavi başında

ayy allah yüzünü güldürsün bende 3 kere denedim ilk tedavin sanıyordum . kür uyguladın mı tedavi başında
Bitkisel kür uygulamadım canım. Ama folik asit çeşitli vitaminler kullandım. İnşallah Allah bu yolda herkesin yardımcısı olsun. Bu dördüncü denemem nasip olur inşallah

Canım inşallah herşey yolunda gider ve küçüc mucizen annesine sıkıca tutunur bize güzel haber olarak döner

Canım yumurtaların kaliteli ve bol olsun. İnşallah gelecek aya gerek olmadan bu ayki transferin başarılı olur. Sağlıklı bir tutunma olur bebişin yerleşir. Rabbim tez zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlarla yüzümüzü güldürür.

Amin inisAllah Rabbim nasip eder busefer sana emeklerinin karsiligini alirsin inisAllah

iyi canim seni sormali
coktan bitti ooo
oldu mu o kadar ya
zaman bayapı hızlı geçmiş benim yarın biticek hayıt otu ve civan perçemi çayı içiyorum reglimi 4 güne çıkardı genelde rahmim hep kalın oluyor regli iken kontrole gittiğimde

Canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın bir kul olarak gerekeni yaptın rabbim ol desin olacak allahın izniyle
Rabbim hayırlı ve hayırlı gebelik nasip etsin kucağını doldursun sağlıkla ve hayırlısı ile inşallah

8 kasımı merakla bekleyeceğiz dualarımdasın

oldu mu o kadar ya
zaman bayapı hızlı geçmiş benim yarın biticek hayıt otu ve civan perçemi çayı içiyorum reglimi 4 güne çıkardı genelde rahmim hep kalın oluyor regli iken kontrole gittiğimde
Rabbime sukurler olsun artik uzun surmuyo normal suruyo 6-7 enfazla oda ..
ona bile sukretmenliyiz boyle hasta olunca ogrendim :)
inisAllah bidahakine normal adet olurum ilac almadan ..

Canım inşallah herşey yolunda gider ve küçüc mucizen annesine sıkıca tutunur bize güzel haber olarak döner
Aminnn canım inşallah
İnşallah canım Allah razı olsun. Sana da şimdiden hayırlı yolculuklar

limoncicegi41 canım yarın ola hayrola inşallah güzel haber alırsın embriyolarından. Belli olmaz nasip. Benim drum geçen anlatıyordu hastasının embriyosu ilk gün döllenmemiş ben umudu kesmiştim ama embriyolog yarını bekleyelim dedi embriyo beni utandırdı hastam gebe kaldı diye. Allah ol der olur inşallah

inşallah canım. sen nasılsın. agrın sızn yok ınsallah. gercı transferde agrı oluyor mu bılmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…