2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

BURNUNDA TÜTÜYORDUR MEMLEKET ŞİMDİ :)
YOK KUZUM KİLO VERMEYE ÇALIŞIYORUM ŞUAN HİÇ HEVESİM YOK AZ PARA BİRİKTİRİP BELKİ ÖZELE GİDERİM ÜNV. BİRAZ SIKINTI ÇOK BEKLİYORSUN
HANGİ FOLİK ASİDİ KULLANIYORSUN.BENDE BUGÜN TAHİN VE HARNUP PEKMEZİNE BAŞLADIM KANSIZLIĞA YUMURTA KALİTESİNE İYİ GELİYOR

ilac ismi yazabiliyozmu burdan banlamasin mune beni gene :))) malto... diye basliyoo

Allah isini gucunu rasgetirsin inisAllah
AMİN CANIM BİRKAÇ HAFTAYA TAYİN İŞİMİZ BELLİ OLACAK STRES İÇİNDEYİZ EŞİM DE BEN DE DUANIZI EKSİK ETMEYİN HAYIRLISIYLA SAĞLICAKLA ŞU TAYİN İŞİMİZ OLURSA ANCA NEFES ALDIK DİYECEĞİZ

Olmazsan birkaç gün daha git doktora
bilmemki doktora gitmektende sıkıl dimmm.. ay bi normal olamadim ya cok durmaz ya hic gelmez :))
sasirdim artik pko lu degilim. sukur. anam ne sinirlenmisim ben giizzz icime atmisim stres yapmisim valla gelecekti vazgecti :))))

aa süper e peki yumoslar ne kadar buyumustu?
incir de iyi diyolar ama aksamdan 4 e bolecekmissin zeytinyagi koyacakmissin hakiki olacak.
sabah kalkinca yiyecekmissin. artik 1 tanemi 2 tanemi nekadar yiyeceksen yumurta buyutuyomus diyolar emme bilemiyceeemmm.
kiz hacet naamazi kil
bu ikinci diyisim sana

:)) bunu A anneveoglusu söylemişti. zaten uyguluyorum. aslında şunu sordum 9 gun iğneden sonra yumurta toplama olmusya , yumurtalar toplandıgında buyukluklerı neydı? yahu kuzum sen bı daha test yaptın mı delli olcam ben ay nıye adet olmuyorsun. ben üstüne tur atcam nerdeyse.

)) dogrudur canim o demistir....
ozamab A anneveoglusu na soralim nezaman baslaniyo hazir adet olmusumda ben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…