2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ev sahibi çok zorluk veriyordu canım yine tokatta da ona başka ev bulduk tayin meselesi de artık hayırlısı diyorum öyle kaç yıldır beraberz inşallah sevinçlerimiz de hep beraber olur bakalım puanım yanmaz inşallah diyorum sen doktor kontrolündesin demi kimyasal gebeliğine şimdi ne dedi deper tamamen düştü mmü ağrın çok oldu mu

doktor kontrolundeyım. tam tüp bebege basladık o zaman oldu. doktor korunma demıstı zaten.normal karsılıor. tüptede dusuk rıskı var dıyor. denemeye devam dıyor. bıraz agrım oldu evet. sımdı ıyıyım yarın kan vercem en son 19 a düşmüştü

su an ekonomik olarak toparlanmai bekliyorum. en son kalan dört embriyomu degerlendirmeye karar verdim tekrardan. iki aya kadar Allah nasip ederse denerim insallah. pgt yaptirmak artik benim icin hayal fiyatlar uctu
Canım hayırlısı ile nasip etsin inşallah rabbim
Dr bana pgt olsada yinede gebelikteki tarama testlerini yada direk nify yaptirmamizi önerdi
O yüzden pgt yaptirmamistim ben

Abla merhaba değerin ne oldu cuma baktıracam diyordun
Bu arada salı günü cevat beye randevu aldım kistim ufalmış çekelim dedi doktorum ben de orda çektirmek istemediğimden yok dedim ama cevat beyden aldım randevuyu kimisi yazmış ki cevat bey gelmiyor vs yazmış ben özellikle belirttim ama ya gelmezse kendisi?

yeniden tüp bebek mi deneyeceksin caım
Evet canım dondurulmuşları denemek istiyorum nasip artık. Sende inşallah hayırlı haberler verirsin
Canım hayırlısı ile nasip etsin inşallah rabbim
Dr bana pgt olsada yinede gebelikteki tarama testlerini yada direk nify yaptirmamizi önerdi
O yüzden pgt yaptirmamistim ben
Aminn canım inşallah Allah bizimle birlikte isteyen herkese nasip etsin. Evet pgt ile ilgili okuduklarından sonra onun da garanti bir yöntem olmadığını düşünüyorum. Bende kalan embriyolarımı deneyeceğim nasipse olur inşallah dualarınızı beklerim

Aa çok sevindim kistin küçülmesine . Hsgyi cektirip kırtulcan salı günü çok iyi olmuş. Ben cevat beyi talep etmiştim ve gelmişti. Bence gelir gelmezse yine söylersin gelir kuzum endişe etme

Kuzummm okudugumda ilk hissiyatım bu sefer olacak oldu :))inşallah hayırlısıyla olacak aminnn

simdi bisey sorucam belki bilen vardir ben doktora gidince doktorum ozel belki devlette farklidir diye soyluyorum klomen catlatma ignesi talep edebiliyormuyum
ya kontrole gidicem adet olmadim 5 gun falan oldu test yaptim negatif hala olmazsam gidicemde esim hala dur biraz diyo. neyse gidersem biliyimde ona gore konusucam doktorla. bide test falan biseyler gerkiyormu onun icin .

iğneler yumurtaları büyütmek için mi tüp bebek tedavisi için yani demi hadi hayrlsıyla sağlıcakla bebiş gelir yeğen gelir inşallah amin
Tüp bebek için canım . İnş hepimizin

Hadi hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın abla pozitif ol güzel enerjiyle dol lütfen
Evet kuzum pozitifim keyfim yerinde cok şükür hersey güzel olacak inşallah kuzum. Salı günü haberdar et olur mu meraktayım

Talep edersin.
Kan mı verdin evde mi yaptın

Tüp bebek için canım . İnş hepimizin

Evet kuzum pozitifim keyfim yerinde cok şükür hersey güzel olacak inşallah kuzum. Salı günü haberdar et olur mu meraktayım
Tamam abla yoldayız şuna sabırsızlanıyorum ben de umarım güzel sonuç çıkar.
Bu arada hsg sonrası bekleyim mi yoksa buraya deneyim mi ne tavsiye edersin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…