2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kuzum iyiyim okul baslayınca derdimi tasamı unuttum :) sen nasılsın? Neden işten ayrılıyorsun?
değer sıfırlandı mı ?
kafanın dağılmasına sevindim kuzum . iyiyim bende . şartların kötü tedavim için kredi çekmiştik eşimle 2 kredinin bitmesini bekledik o da bitti şükür 1 kasımda çıkıcam 2 ylık maaşla da kredi kartını kapatalım dedik. 1 ay evde kalıp iş bulmayı hedefliyorum

Anladım kuzum işteki huzur çok önemli. Hayatımızın yarısı işte geçiyor. Sen ne iş yapıyorsun canım? İnşallah çok beklemeden mutlu huzurlu calısacagın bir iş bulursun. En son ölçtürdüğümde 19 idi cuma tekrar baktırcam agrı kanama yok cok şükür. Rahatım o nedenle

Muhasebeciyim canım. Şartları kötü malesef
Sonuçtan haberdar et bizi .

sence idrarda negatif cikip yanilma olabilirmi ya hasta olacak gibi de degilim dedim ya cmrts leke geldi. belki yarin dr a giderim
Canım Dr gitmeni istedim kistte adet olmayı geciktirici etki yapar inşallah minigin supriz yapıyordur sana
Geç döllenme oldu ise negatif çıkabilir

Canım Cumagitcem tekrar düşer herhalde çünkü adet de oldum ya .. sen nasılsın kuzıcuk napıyor artık tekmelerini hissediyorsundur

Güzel haberler ile gel inşallah
Bende iyiyim şükür tayin çıktı
Canım ikinci gebelik oldugu için daha erken hissettim şükür bebiste iyi darısı size olsum

Gönlune göre iş bulursun inşallah

ayyy süperrrr tayinin cıkmasına cok sevındım. izne ayrılmana ne kadar var peki?

aaynaa canım nerelerdesin yaaa merak ettmeye başladım seni? her sey yolunda ı?
canım annem taşındı onun eşyalarını toparladım bayramdan önce sonra bayram sonra görümceler bana geldi sonra yine misafir falan derken bir de şifremi unuttum falan anca oturdum netin başına kardeşim de bende şuan onunla da ilgileniyorum kusura bakmayın sizler nasılsınız ilgilenemedim hiç buralarla da ben de yine adet oldum üzülemiyorum bile ya

canım uzun zamandr girmdim yine bihaberim hamilmiydin düşük mü oldu yine ki
ALLAH'IM hayırlarla sağlıcakla bizlerin de sevindiği günler gelir inşallah amin

bu arada kpss den de 76 buçuk aldım bakalım sözleşmeli memuriyetlerde nasibim vardır dostlar duua edin puanım çöp olmaz inşallah hayrlarla amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…