2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allahim sabah sabah ne guzel haber buu bence hamilesindir. hemen dis gebelik falan dusunme Allah askina cok bariz ya... pozitif dusun pozitif olsuuunnnn

Gittim kan verdim çünkü ona göre iğneye devam edip etmeyeceğimi söyleyecek doktor. 61 cıktı hayırlısı allahtan.
oranlardan anlayan biri varmi acaba ya hamilemisin yani anlamaadim ayyyyy oo degerler yykseliyo hergun bi onu biliyorumm.

hadi giiiizzz gozun aydin darisi isteyen herkesin basina

oranlardan anlamam ama teste hafif ciktiysa olabilir muhtemelen hamilesindir bence gozun aydin ama genede bilemiycem iste .bilen biri varsa yorumlasada bende ogrensem su orani merak ettim simdi

kizlar sizde biliyosaniz bi cevap verin benmi yanlis yapiyorum
canim benim ovülasyon testinden inanki anlamiyrum yoksa yardimci olurdum. ben kullanmadim hic pco olunca sürekli pozitif cikiyor test.
canim insallah saglikli bir gebeliktir. rabbim yüzünü güldürsün mucizen gelmis olsun. ne dedi drun

yinede cok sagol yapa yapa ogrenecen artik:)))
herhalde iyice silik lesince daha yapmanin anlami yok testi

Yaa ablaaaa hamilesinnn inanmıyorum Allahım lütfen herşey yolunda gitsin dua edeceğim İnan ki kendim gibi heyecanlandım Allah yüzüne baksın senin abla lütfen heberdar et

Gittim kan verdim çünkü ona göre iğneye devam edip etmeyeceğimi söyleyecek doktor. 61 cıktı hayırlısı allahtan.
Abla zaten tam kırmızı çıkmamış düşük çıkması normal ablamın kop koyu çıkmıştı 800lerdeydi sonucu rakam birşeyi ifade etmiyor önemli olan iki günde iki katına çıkması herşey çok güzel olacak enerjini yüksek tut lütfen

Yaa ablaaaa hamilesinnn inanmıyorum Allahım lütfen herşey yolunda gitsin dua edeceğim İnan ki kendim gibi heyecanlandım Allah yüzüne baksın senin abla lütfen heberdar et
Ah kuzum bir yanım kapılıyor bir yanım sakin ol yine üzülürsün diyor. Allaha havale ettim. Hayırlı ve sağlıklıysa belimle kalsın diye dua ediyorum canımsın cok öpüyorum haber ederim tabi

İnşallah doktorum iki gün sonra testi tekrarla dedi progestan baslayalım dedi beklemekten baska care yok. Zaman gösterecek. Hepimizin yüzü gülsün canımaminmn
insallah hersey yolunda gidecek canim rabbim yüzünü güldürsün saglikla kucaklamak nasip olsun. inanir misin uzun zamandir girmedim dün topige girerken aklimdan sen gectin hamilesin diye insllah hayra cikar

insallah hersey yolunda gidecek canim rabbim yüzünü güldürsün saglikla kucaklamak nasip olsun. inanir misin uzun zamandir girmedim dün topige girerken aklimdan sen gectin hamilesin diye insllah hayra cikar
İnşallah canım benim inşallah .isteyen herkesle beraber bende saglıkla mutlulykla kucaklayalım bebişlerimizi

canim sabahta dedim ama kim var oranlardan anlayan sorabildinmi bilene. bence hamilesin ya Allah saglikla almayi nasip etsin kucagina Amin
canım evet hamileyim ama deer o kadar düşükki su an saglıklı olup olmadıgını kimse bılemez. ıkı gun sonra eger ıkı katına cıkarsa saglıklı olabılır demek bekliycez ve görcez inşallah saglıklıdır.

Canım endiselerini çok iyi anlıyorum ama bu rabbimin mucizesi tüp bebek öncesi sana gönderdi bu sefer sağlıkla ilerleyerek kucağında göreceksin inşallah meleğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…