2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

nasilsiniz kizlar
bugun sonuclarim cikti .iyilesmisim . yinede senede 1 kontrolum var. doktor 1 sene bekle bebek icin dedi. zaten.ben herseyi doktora birakmistim bekliycez bakalim. Allah hepinizin dualarini kabul etsin Ya Rabbim .
Amin Amin Amin
Çok sevindim Allah tekrarını göstermesin inşallah

sinav sorulari yayinlandi saniri. durumlar nasil inisAllah iyi sonuclarla

Sağol canım benim hepimizin hakkında hayırlısı olaun birbirimizin güzel haberlerini ard arda kısa zamanda alalım inşallah

Sağol kuzucuk sen nasılsın bitmiştir inşallah kanamaların?
Allahima sukurler olsun. normal adet olmak bile nimet mis. doktor tedavi edilmeseydi bu hastalik kansere ceviriyo dedi sonuclar temiz cikinca ben biliyodum zaten oyuzden kanamalar durmazsa kansere cevirmesin diye rahim aliniyo. ama varya ben narkozlu halimle uyandirdilar Allahim inisAllah iyilesmisimdir oldu ilk lafim narkozu yemeden en son lafimda Allahim iyilesmisimdir inisAllah oldu. Allah doktorunda iyisiyle karsilastirsin. doktorda cok onemli. inisAllah daha sikayetim olmaz . ara kanama falan Ay Allah korusun. hamile kalabilsem bidaha belki temizlenirim diyorum ben aklimca iste. 1 sene bekle hamile kalamazsan tekrar gel dedi.inisAllah kendiliginden olur ne diyim . neyse hayirlisi artik ne diyelim.
sen nezaman gidicen doktora bellimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…