2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım iyiyim ben düüün telaşıyla tedavi bebek falan unuttum. Ama içerlerde bir yerlerde duruyor gitmiyor düşünceler. Maddi olarak toparlanıp başlamak istiyorum tekrardan ama kışı bulacak sanırım. Allah hepimizin yardımcısı olsun tez zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah limoncicegi41

Aminnn canım benim inşallah bu sürecte kendiliğinden gelirde güzel bir sürpriz yapar pko için kür falan yapton mı?

Aminnn canım benim inşallah bu sürecte kendiliğinden gelirde güzel bir sürpriz yapar pko için kür falan yapton mı?
Canım hiç bir kürü tam olarak yapamadım düensiz bir hayatım var nöbetlerden dolayı bir gün aksatsam pek faydası olmaz diye düşünüyorum. Glifor, folik asit, koenzim q10 falan kullanıyordum iki aydır onları da bıraktım. Sanırım yoruldum

Sen ne iş yapıyordun? Aynı yorgunluk bendede var bunaldım hakkaten . Ama kürü aksatsan bile işe yarar canım.

canım bende seni merak ediyordum allah sana güç versin tez zamanda güzel haberlerini almak nasip olsun inşallah

Sen ne iş yapıyordun? Aynı yorgunluk bendede var bunaldım hakkaten . Ama kürü aksatsan bile işe yarar canım.
Canım ben acil tıp teknikeri yani paramedik olarak çalışıyorum. İşim zor ve yorucu. İnşallah bu ayı atlatınca hem spora hem ilaçlara hem de incir kürüne başlamak istiyorum
canım bende seni merak ediyordum allah sana güç versin tez zamanda güzel haberlerini almak nasip olsun inşallah
Aminnn canım inşallah. Allah sana da hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin

Allah kolaylık versin benim arkadasımda senin gibi hakkaten gecesi gndüzü yok.allah yardımcın olsun canım ben çok gecmeden olacagına ınanıyorum. Bende yas endişeside basladı. 37 oluyorum bu ay itibariyle (

Allah kolaylık versin benim arkadasımda senin gibi hakkaten gecesi gndüzü yok.allah yardımcın olsun canım ben çok gecmeden olacagına ınanıyorum. Bende yas endişeside basladı. 37 oluyorum bu ay itibariyle (
Allah saglik versin oncelikle yoksa yasin gec degil moralden dolayi insana oyle geliyo aslinda. Allah verdikten sonra. yani eskiden analar 50 yasinda doguruyodu.Allah verdikten sonra olur birini biliyom 18 -20 yasinda evlenmis 10 seneden fazla evli yok cocugu 20 yasindan sonradan beri tedavi goruyo. Allah verdikten sonra verir. onlar bahane . seni anliyorum hepimiz boyleyiz . hepimiz anliyoruz seni. Dua et bol bol. Allah isterse olur olumlu dusun olumlu olsun. inisAllah iyi haberlerle...

Allah razı olsun canım hormonlu gıdalar bizi bitirdi. Keşke en başından bilinçli olabilseydik.allqh isteyen herrkese versin inşallah. Sen nasılsın neler yapıyorsun?

Allah razı olsun canım hormonlu gıdalar bizi bitirdi. Keşke en başından bilinçli olabilseydik.allqh isteyen herrkese versin inşallah. Sen nasılsın neler yapıyorsun?
evet cok haklisin ve cok cok dogru.
senin horminlarindami sorun var testere disli aslan pencesi yada hayit denedinmi ama hayitin ozunu tavsiye etmem hem pahali hemde tazesi daha iyi cay gibi iciyosun top top bir bitki . ben hepsini denedim bende ise yaramadi ama belki veren Allah vesile kilar sana doktora danisipta kullanmak daha iyi tabi. ben iyiyim sukur bir hafta icinde tekrardan parca alinip histereskobiyle rahmimi temizliycekler . iyiyim dedigime bakma lafin gelisi o ..k gibiyim af buyur ..
benim gibi olup menopozda olup rahmi alinan biri var ardindan bi akrabamin akrabasida kanamasi durmuyomus onun yasida genc bi cocugu var kadinin rahmini almislar doktora agliyomus anlatiyolar benim bi cocugum var daha dogrurucaktim diye agliyomus doktorda dogursaydin beklemeseydin pesine demis ona cevap olarak. onuda duydum duyali. Aman. yas bahane ben 33 yasindayim Allah saglik versin rahim yasim kac acaba dogurabilecemmi sorular kafada hep .
oyuzden Allah saglik verdigi ve ol dedigi surece olur. Sukur bi kizim var Hamdolsun yoksa yerdim kafayi. he bide esim biseyler kullanmaya basladi iste 2-3 haftadir. sonra niye yapmadim diyecegim herseyi yapiyoz bu ara yani pisman olmamak icin canim ..
plan yapmakmi yanlis bu hayatta anlamadim bu mu moralini bozuyo insanin biraz da bosvermekmi lazim ne

Son düzenleme:
Amin canim. ayrica eger ilac kullaniyosan hic bir kur yapma bence nebilim doktor test yapar o degerleri degistirir surec uzar gibime geliyo. ben oyuzden hic bisey kullanmadim ameliyat oldugumdan beri.
birde ben bu hayitin hapi var ben kullanmadim hic hormonlari dengeliyo doktor veriyo receteli hatta ya bi sor doktora istersen hormonla ilgili biseyse nebiliyim aklima geldi diyim dedim belki faydasi olur diye

canım aslına bakarsanşimdiye kadar hormonlarımda sorun yoktu. sadece rahmim küçük ve hafif düzeyde kanda pıhtılasma var. tüp bebege karar verince hormonlara bakıldı fsh artmıs amh düşmüş.( 3 ay öncesine kadar normaldi oysa) bende öğrenir öğrenmez ilaca baslamadan aslanpencesi kürüne basladım. kar kardır diyerekten. simdide hormonları baskılayıcı bır ılac kullanıyorum. aslına bakarsan aynı kapıya cıkıyor. ama yumurta geliştirme ilacına baslayınca brakmam gerekıyor. söylediğin iyi oldu..doktora danısmaya cekınıyorum valla :)kızar bana diye.
kuzum kötü örneklere bakıp içini karartma. aynı seylerı yasayıp bambaska cıkıslar buluyoruz. senınde oyle olacak dıye bı kaıde yok.öncelikle bu karamsarlıktan kurtulman gerekiyor. hayatta olan bır cocugun var bu harıka bırsey ıkıncıde olursa elbette daha super olur. sende rahim kalınlasması mı vardı. unuttum canım kusura bakma.

evet poliplerim alindi rahim kalinlasmasi var ama biraz farkli vucudum pregesteron salgilamiyo ve adetlerim bitmiyo hep adetim ya kalinlasmanin sebebi bu progesteron . ilacla iyiyim sukurler olsun ama ilaci birakinca iste ondan korkuyorum . vallahi o bile nimetmis adet olmak ve 5-6 gun surmesi. ben yolda yuruyemiyodum. cocugu okuldan almaya gidip gelirken parcalar dusuruyodum ne cektim ben bilirim. yeminle normal adet olnak bile nimett gercekten . ama bak o hayitin ilaci var hap seklinde yurtdisinda da veriyolarmis.
bence doktora cekinme ne yapabilir ki ya bosver sor neolcak enfazla doktoru degistirirsin. ama sonra niye sormadim deme sorcaksin tabi ki

Tesekkürler canım

Amin canım Allah tazı olsun bizim iş zor meşakkatli. Bende yaştan dolayı tedirginim canım ekimde 34 olacağım bende küçük değilim beni de çok korkutuyor yaşım

valla ben carsamba doktora gidicem kimse derdimi anlamiyo gerginim sinirliyim Allahim ne yapicam ben yardim et ya iyilesmediysem . hepimizin derdi var burda vallahi Allah im sen burda olanlara herkese yardim et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…