2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım sen şimdiden sana söyleyeceklerimi uygula lütfen eşin için sperm kalitesine yönelik şimdiden
Promotil M Forte kendin için omepa Q10 ve eğriçayır marka arı sütü kullan lütfen
zeytinyağı içine incir koy akşamdan sabah ye yada sabahtan koy akşam ye arkadaşım bu yumurta sayını arttıracaktır ceviz badem lütfen tüket bu arada yumurta ye her sabah

canım esım ıcın doktor promen k verdi onu aldım . bı bakıyım ıcerık aynıdır buyuk ıhtımal.evet banada omegave q10 verdi doktor. arısütünü düşünüyordum bende hangı markaya güvenlır dıyordum içimden . söylediğin iyi oldu. incir zeytinyagı olayını bılmıyordum. deniycem sağol kuzum

Abla dolduramıyormusun yumurtalarını öyle diyorlardı
Ben de birşey yok doktora gittim dün risk gurubundasın neden yasmin verdiler dedi ne demek olduğunu biliyosun demi dedi evet dedim adet oluyum cevat beye ordanda ankara da özgür deren var muhtemelen ona gidicez pahalı biraz ama iyi bir doktormuş

Canım rahim filmin cıksın o temizse sorun yok demek hakkında hayırlısı olsun yasmini korunmak için mi kullanıyorsun risk grubu derken meyi kastediyor

bende varım şu köşecikte bekleyeyim

Canım rahim filmin cıksın o temizse sorun yok demek hakkında hayırlısı olsun yasmini korunmak için mi kullanıyorsun risk grubu derken meyi kastediyor
Abla kistlerim var ya onu eritmek için vermişti bi doktor kendi doktorumda zaten pıhtılama var sen de risk grubundasın yasmin pıhtılaşmayı tetikler dedi
Şuan için dış gebelik öncelikli peşine de pıhtılaşmayı çözmemiz gerekiyor rahim filmini çektirip gitcem Ankaraya

Ahh evet tabi ben sende pıhtılasma oldugunu unutmuşum daha önce sormuşumdur muhakkak ama hangi genlerde pıhtılasma cıktı unuttum canım kusura bakma. Kistler gitmiştir heralde artık gerci fikmi çektirdikten sonra muayene olunca dpktorun saglıklı bilgi verir hakkında hayırlısı olsun

Teşekkür ederim abla hepimizin hakkında hayırlısı olsun filmi adet olmadığım herhangi bir zamanda çektirebilirim değil mi yasmin felan kullanıyor olsam da?

Teşekkür ederim abla hepimizin hakkında hayırlısı olsun filmi adet olmadığım herhangi bir zamanda çektirebilirim değil mi yasmin felan kullanıyor olsam da?
Canım adetin biter bitmez iki üç gün içinde cektirmen gerek yasmin sıkıntı yaratmaz ama pıhtılasmayı tetikliyosa bırak bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…