2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bu​
Çok şükür canım iyiyim âma hala hissetmiyorum hareketleri normalmi bilmiyorum haftaya detaylı ultrason var inşallah herşey yolundadır. Alışveriş ufaktan başladım ama sadece hastane çıkışı falan aldım hala bir tedirginlik iyi olmana sevindim cokkk opuyorum
Ben senin haftada hissetmistim oğlumu yakındır merak etme hissetme hissetmen
Güle güle kullanin canım güzel haberlerini bekliyorum

hepimize soyluyorum. izmirde annesini doven iki adami gorunce sadece hayirli evlat yok dunyada oyuzden vardir Rabbimin bildigi vermiyosa demek gerek vallahi ama iste insansin istiyosun
İsterken eksik dua etme hayırlı ve sağlıklı evladlar nasip etsin inşallah rabbim
Rabbim evladlar ile imtihan etmesin

hepimize soyluyorum. izmirde annesini doven iki adami gorunce sadece hayirli evlat yok dunyada oyuzden vardir Rabbimin bildigi vermiyosa demek gerek vallahi ama iste insansin istiyosun
yazarken yanlis yazmisim arkadaslar yani dunyada sadece hayirli evlat yok hayirsizda var diyecektim. yaznlis yazmisim. siz anlamissinizdir neyse canlar

limoncicegi41 limoncicegi41 nasılsın tatlım görünmüyorsun
Canım pek keyfim yok . Negatifim bu ara kimsenin canını sıkmak istemediğimden pek yazmıyorum . Bildiğin üzere tüp bebek için rapor cıkarmaya ugrasıyoruz .ama hersey bana karşı sanki. Tahlillerim pek iyi değil fsh yüksek cıktı amh düşük çıktı esimin spermiyogramı iyi değil bilmiyorum ne olacak allah büyüktür diyorum olursa olur artık olmazsada yapacak bisey yok

Canım pek keyfim yok . Negatifim bu ara kimsenin canını sıkmak istemediğimden pek yazmıyorum . Bildiğin üzere tüp bebek için rapor cıkarmaya ugrasıyoruz .ama hersey bana karşı sanki. Tahlillerim pek iyi değil fsh yüksek cıktı amh düşük çıktı esimin spermiyogramı iyi değil bilmiyorum ne olacak allah büyüktür diyorum olursa olur artık olmazsada yapacak bisey yok
canım amh düşük mü fsh zaman zaman yükselir düşer ona takılma o kadar
sen doğal yolla gebe kalabilen kadınsın canım amh nasıl düşük olur kaç çıktı eşininde sperm sonuçlarınada şaşırdım ondaki sorun ne ?

hiç canını sıkma bir arkadaş var amhsi yerlerde idi aşılama ile gebe kaldı seninde güzel haberlerin yakındır

canım amh düşük mü fsh zaman zaman yükselir düşer ona takılma o kadar
sen doğal yolla gebe kalabilen kadınsın canım amh nasıl düşük olur kaç çıktı eşininde sperm sonuçlarınada şaşırdım ondaki sorun ne ?

hiç canını sıkma bir arkadaş var amhsi yerlerde idi aşılama ile gebe kaldı seninde güzel haberlerin yakındır
Canım benim sağol moral verdin . Amh 0.17 fsh 33 :KK43: takdiri ilahi ne diyelim tüp işe yarar belki

Selam kızlar şimdi çıktım doktordan yumurta rezervin cok azalmış ama bu demek değil ki hamile kalamazsın dedi birkaç yıl içinde menapoza girersin dedi adetle baslycaz tüp bebeğe hayırlısı allahtan dıyorum

Selam kızlar şimdi çıktım doktordan yumurta rezervin cok azalmış ama bu demek değil ki hamile kalamazsın dedi birkaç yıl içinde menapoza girersin dedi adetle baslycaz tüp bebeğe hayırlısı allahtan dıyorum
canim hadi hayirlisi Rabbim bu yolda yardimcin olsun. Allah guc versin.. Rabbim umutlarini emeklerini geri cevirmesin. Rabbim buyuktur Ol der ve Olur Kunfeyekun...

X