2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bu
İyiyiz şükür canım sen nasılsın alışverişe başladin mi
Çok şükür canım iyiyim âma hala hissetmiyorum hareketleri normalmi bilmiyorum haftaya detaylı ultrason var inşallah herşey yolundadır. Alışveriş ufaktan başladım ama sadece hastane çıkışı falan aldım hala bir tedirginlik iyi olmana sevindim cokkk opuyorum

sağol kuzum bu aralar canım sıkkın. tüp bebek çalışmalarına baslayalım derken verdiğim tahlilde fsh yüksek cıkmıs nette okudugum yorumlar cok canımı sıktı. belkide olmayacak benım bebeğim
sağol kuzum bu aralar canım sıkkın. tüp bebek çalışmalarına baslayalım derken verdiğim tahlilde fsh yüksek cıkmıs nette okudugum yorumlar cok canımı sıktı. belkide olmayacak benım bebeğim
Canim lütfen öyle düşünme 10 un ne

sağol kuzum bu aralar canım sıkkın. tüp bebek çalışmalarına baslayalım derken verdiğim tahlilde fsh yüksekcın s nette okudugum yorumlar cok canımı sıktıb elkide olmayacak benım bebeğim
Canım öyle düşünme olumlu olacak Allah'ın izniyle şimdi tedaviye basladin birsuru hikaye dinliyceksin her hikaye kendince zor ve özel olacak ama mutlu sonla yeniden basliycak senin hikayen bakalım Dr. Bı degerlendirsin en zor olanı da soyliycek sana emin ol bir sürü yumurtaya sahip olsakta olmayınca olmuyor Allah'ın izniyle güzel olacak herşey limoncicegi41

İyiki varsın ne güzel moral verdin. Aslında hersey allahtan ama işte. Kuluz eksiğiz unutuyoruz üzülüyoruz

İyiki varsın ne güzel moral verdin. Aslında hersey allahtan ama işte. Kuluz eksiğiz unutuyoruz üzülüyoruz
Evet hergun uyandığımda bebeğimin doğması sağlıklı olması nasip hayırlısıyla diyorum ama gönül bazen hep olumsuza götürüyor huzunlendiriyor bizleri ama inan hep diyorum ya tedaviye başladığımda hep duyuyordum tam tüp bebek yaptircaktik oldu diye hep okadar şanslı olmadığımı sanmıştım ama oldu inşallah seninde belki de öyle olucak imkanın var çok şükür bu süreçte stres yapma mutlu ol Allah'ın izniyle ilk denemende olacak bu zor ve stresli bir süreç evet ama sonu güzel olcak canım benim evladını kucağına alıp bütün engelleri aşıp sevdigin babasıyla oynamasını izledigin anları düşün bu günler çok yakininda emin ol

oyle dusunme benim cok yakin bi akrabam icin kisir denildi heyete cikti rapor aldi kac dr a gorundu anlatamam hepsi ayni seyi dedi veren Allah veriyo oda bahane simdi 8 aylik oglu var. bol dua etmeli gercekten

ya dusun ona kisir denildi ya . senin hallolmayacak bisey degil Allahin izniyle ama mumkunse ertelene bir an once dr a git. ben fsh falan ne bilmiyorum ama inisAllah hallolacak biseydir Allahin izniyle. bebegine kavusursun

hepimize soyluyorum. izmirde annesini doven iki adami gorunce sadece hayirli evlat yok dunyada oyuzden vardir Rabbimin bildigi vermiyosa demek gerek vallahi ama iste insansin istiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…