2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aminn bir inşallah bir evlatta bize nasip eder Allahım

A anneveoglusu nasilsin canim bebekte iyi inisAllah gectimi leklenmenmen
Canım persembe günü rapor bıttigi için drama gittik Dr sıra beklerken kustum dogruldugumda kanama yine başladı bu seferki daha yoğundu bebek için çok korktum hemen muayeneye aldılar bebek iyi hastaneye yatış verildi bir gün yattım yine çıktım evde yatiyorum canım kanama yok yine kahverengi lekelenme oluyor bu gün özel druma gidecem bakalım o ne diyecek bu duruma

Sen nasılsın canım

ay cidddimisin Rabbim ikinizide korusun. inisAllah gecer kanaman ya. inisAllah guzel haber verirsin . ben iyiyim sukur

canim selam ben iyiym ama giremedim uzun zaman oldu. dügün telasi , is, ev dolaniyorum. sizlerde iyisiniz insallah
canim gelmis gecmis olsun rabbim korusun ikinizi de. sag salim kucagina almak nasip olur insallah

Ah kuzum yaaa kıyamam sana bu korkuların gececek bebişini severken hepdini unutacaksın cancagızım .

Geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda geçer kanamalar bu arada kan sulandırıcı iğne kullaniyormusun canım

Merhaba arkadaşlar hayırlı cumalar
Ben daha iyiyim şükür pazartesi günü Dr kontrolum var
limoncicegi41 nasılsın canım adet olmadin insallah
E Eren61 sen nasılsın canım evladın nasıl
Saye- kardeşine mutluluklar dilerim Allah mesut etsin inşallah sen nasılsın canım
I ilkbahar sen nasılsın yok canım ben hiç kan sulandırıcı ilaç kullanmıyorum

Merhaba canım çok şükür iyi sayılırım çok şiddetli ağrıların var sebebini anlayamadık henuz. Sen nasıl oldun kan sulandiriciyi sorma sebebim kan pıhtılaşması varmı acaba o yüzden mi kanama devam ediyor birde Dr. Coraspirin kullanma ufak kanamalar yapiyo demişti bana inşallah herşey yolundadir. Cinsiyeti ne zaman öğreniyorsun hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle gelsin insallah.
Kızlar hepinizin güzel haberlerini merakla bekliyorum.

cok sagol canim unutmadigin icin ben iyiyim sukur kizda iyi biara kulaklarindan rahatsizlandi.5 yasinda ameloyat olmustu isitme kaybindan dolayi. simdi iyi sukur dr tekrar ameliyat olabilir dedi ama gecti he neolur bilemiycem onumuz yaz hasta olmaz inisAllah cunku kisin oluyo kulak rahatsizligi. oyle iste evde oturuyoz gexiyoz tozuyoz valla. seni sormali asil sen nadilsin oglun bebesin inisAllah Allah saglikla kucagina almayi nasip edee . Amin Amin Amin hayirli cumalar olsun herkese

Geçmiş olsun yavruna Allah şifa versin
Ben idare ederim şükür bu güne
Oglus kuran kursuna gidiyor amin canım sağlıkla nasip etsin hepimize insallah

Cinsiyet belli değil pazartesi günü Dr kontrolum var bakalım belli olurmu evet corasprin kesilmeli kanama varsa

Canım iyi olmana çokkk sevindim. Bitti mi kanama allah bidaha yasatmasın o korkuyu canım. İnşallah bu gidişinde cinsiyetde belli olur . Ayy çok heyecanlı kuzum öğrenir öğrenmez yaz olur mu.
Bana gelince adet oldum canım tüp bebege baslayalım dedik. Doktora gittik. Rapor cıkarmak en az iki haftayı bulacak. Eşimden test falan istedi.bende bu ay olsun istiyordum. Dediki adete bir hafta kala gel o zaman baslayalım. O nasıl oluyo onu da anlamadım. Sana onu sorcaktım işleme baslayınca transfer ne zaman oluyo? Çünkü eşim yanımda olmayacak o tarihte?

Canım adetin ikinci veya üçüncü günü testler yapılıyor hormon yumurtalıklarindaki folikul sayısıda dikkate alınarak doz ayarlaması yapilarak iğnelere başlıyorsun iğnenin 5 -6 günü kontrol oluyor sayı ve büyüklükler dikkate alınarak doz ayarlaması yapiliyor önden giden yumurtan varsa çatlatmams iğnesi veriliyor toplamaya kadar gün aşırı gidiliyor yumurta toplamadan 36 saat öncesi çatlatma ignesini vuruyorsun bir gün ilaçsız geçiriyor ve takip eden gün yumurta toplama oluyor ve eşin senden yumurta toplama yapılırken 2-3 günlük pehriz ile sperm veriyor tranfer taze olacaksa adetin 18-23 arasında embriyonun 3 -4 5 gün olmasına göre transfer olur canım atladığım birşey yoktur inşallah

TSH 2 nin altında olmalı transfer öncesi
Progestran düşük olmalı diye biliyorum transfer öncesi

Güzel haberlerini alırız inşallah

Canım adete bir hafta kala iğneye baslayacakmış anladıgım 20-25 günlük bir sürrç sanırım bizim iş etlüle kalacak

nbr canim bugun dr a gidecektin hayirli haberlerle inisAllah cinsiyet belli oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…