2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

incikim boncukumm pek vaktın olmuyor buraya gırmeye bılıyorum. hala çalışıyormusun? izne ayrılmadın mı? doktorun rapor vermıyor mu? dinlemeye calıs canım. cokk puyorum

Canim en son gittigim doktordan ogrenince bebegin asagida oldugunu ozaman aldim canim heyet raporu cikarildi. Simdi surekli yatiyorum 1 aya kadar cikar insallah yukari. Sen nasilsin canim benim. Okulun son zamanlari yogunsundur muhtemelen. Yaz tatilinde stresten uzak o rahatlikla insallah guzel haberler alacagimiza inaniyorum senden

Canım yeni gördüm geçmiş olsun Allah korusun birşey yoktur. Ve umarım gecmistr kese etrafi temizse skinti yapma ama progestan ihmal etme birde proluton verseydi keşke Dr. Rahatlatirdi rahmini

Canım banada biraz aşağıda ama çıkar yavaş yavaş dedi ama hiç dinlen falan demedi bazen kasiklarima doğru ağrı oluyor sendede varmı öyle birsey

Sizde neydi sorun
sebepsiz kısırlık diyorlar canım çok az da poku var ama doktor her şey normal dedi en son bir aşılama 1 iğneli tedavi 3 klomen tedavisi gördüm geriye kaldı tüp bebek o da artık sınavdan sonra kendimizi maddi manevi ayarlayıp başlayacağım inşallah şuan panik atakla uğraşıyorum ilaca başladım bakalım

Canım banada biraz aşağıda ama çıkar yavaş yavaş dedi ama hiç dinlen falan demedi bazen kasiklarima doğru ağrı oluyor sendede varmı öyle birsey

Canim benim kasiklarimda degilde belimde cok agri var bi turlu gecmek bilmiyor alakasi varmi bebegin asagi olusuyla bilmiyorum. Bebek sag kasigimin ustunde. Sol bacagimi karnima dogru rahat cekebiliyorum ama sag bacagimi yukari cekemiyorum hemen agriyo demekki bebek orda oldugu icin baski yapiyo heralde diye dusunuyorum kendimce. Bende kanama oluyordu arada keseninde cevresinde hafif kanama alani gordu o yuzden yukari cikana kadar istirahat verdi. Rahim agzini kapatmis cunku.

Stres yapma canım ya çok önemli stres faktörü

En kısa zamanda kanama alanlarida geçer inşallah canım progestan kullaniyormusun ozaman daha çabuk geçiyor kanama dinlen Allah'ın izniyle su bir kaç haftayı daha atlatsak hareket başlasa rahatliycaz

Stres yapma canım ya çok önemli stres faktörü
ne yazıkki elimde değil 6 seneden sonra antideprasana yeniden başladım yaklaşık 5 senedir de bebek mevzusu falan derken bir de kpss annemin rahatsızlanmaları falan karıştı hepsi inşallah rahatlarım bakalım

En kısa zamanda kanama alanlarida geçer inşallah canım progestan kullaniyormusun ozaman daha çabuk geçiyor kanama dinlen Allah'ın izniyle su bir kaç haftayı daha atlatsak hareket başlasa rahatliycaz

Insallah canim. Gunde 3 kere vajinal progestan kullaniyorum en basindan beri. Dedigin gibi hayirlisiyla şu bikac haftayida atlatabilsek iyi olcak.

ne yazıkki elimde değil 6 seneden sonra antideprasana yeniden başladım yaklaşık 5 senedir de bebek mevzusu falan derken bir de kpss annemin rahatsızlanmaları falan karıştı hepsi inşallah rahatlarım bakalım
Allah yardimcin olsun. Allah annenede sanada sifa versin. Senide benegine kavustursun inisAllah

canlarım cumartesi dr gittik kanama ve lekelenme bebek kesesinden kaynaklı değilmiş dr normal dedi
şükür lekelenme bitti arada koyu sarı akıntım oluyor dr normal dedi

öpüyorum ikinizide
çok sevindim canım ALLAH hayırlarla sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin evladını hayırla sağlıcakla büyütmek nasip olsun inşallah salih ve saliha evlatlardan olur inşallah senin de diğer arkadaşlarım için de bu dileklerim hep..

aynı duana tüm içtenlikle amin diliyorum
rabbim hayırlısı ve sağlıkla tüm isteyen arkadaşlarada nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…