2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım gittik fakülteye çok şükür korkulacak bişey yokmuş progestani fitil kullanıyorum diye bazen çok su gibi geliyomus

Aynen canim bende progestani gunde 3 kere kullaniyorum. Su gibi akinti yapiyor ama cok etkili bir ilac. Benim arada kanamalarim oluyor kanamayi gorur gormez kullaniyorum hemen kesiyor. Rahim kaslarini gevsetip rahmi kalinlastiriyor düşüğü onlemek amacli kullaniyorum. Doktor verdiyse ihmal etme cok iyi etkili bir ilac. Bebegede hicbir zarari yok cnm

Amin cnm geçmiş olsun benimde aşagda bebek kasıkta kanamam yok ama çok korkuyorum 4 yıldan sonra kavuşunca şöyle mi olucak boyle mi olucak resmen kendimi strese sokuyorum senin ilk denemede mi tutmuştu

Merhaba arkadaşlar benim sahurda 1 TL kadar kanama oldu sonra kahverengi lekelenme oldu hala var çok endişe verdi bu gün Dr gidecektik gittik kese çevresinde Kanama alani gormedi Dr kalp atışını duyduk şükürler olsun ama ömrüm gitti doğuma kadarda böyle olacak sanırım

Canim dikkat et kendine bebegine okadar aradin zor buldun. Agirmi kaldirdin is mi yaptin

Canım seninki doğal yolla mı oldu tüp bebek deniyodun bildiğim kadarıyla

Bak ne dicem rahmetlik babaannem derdik.hep babama hamileyken ikizmis bide biri 6 ayliktan dogduktan sonra vefat etmis yani amcam. Derdiki ben adet oldum ay basi gordum derdi hamileyken heray hemde

Rabbim kolaylık versin canım kanama görmek stres yapıyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bak ne dicem rahmetlik babaannem derdik.hep babama hamileyken ikizmis bide biri 6 ayliktan dogduktan sonra vefat etmis yani amcam. Derdiki ben adet oldum ay basi gordum derdi hamileyken heray hemde
Olabilir çünkü tüp Bebek transfer olduğunda 3 Mart idi tarihim 11 Nisan'da da düştü

Amin cnm geçmiş olsun benimde aşagda bebek kasıkta kanamam yok ama çok korkuyorum 4 yıldan sonra kavuşunca şöyle mi olucak boyle mi olucak resmen kendimi strese sokuyorum senin ilk denemede mi tutmuştu

Strese girmezmiyim hemde nasil. Kanama oluyordu bebeklerde problem yok denip bi iki gun hastanede yatirip yolluyorlardi. E bi problem yoksa niye kanama oluyo ozaman. Sonra cok iyi bi perinatolog buldukta yeni ogrendim sebebini. En azindan artik dikkat ediyorum artik hicbir is yapmiyorumda yukari cikana kadar olabildigince yat dinlen dedi doktor. Sende sakin agir tencere bile kaldirma canim imkanin varsa git annende ya da kayinvalidende kal bebek yukari cikana kadar. Zor bulduk elimizden gelen tedbiri alalim gerisi Rabbime kalmis. Bu dunyada yiyecek ekmegi varsa hayirlisiyla aliriz kucagimiza insallah

Canim bende ilk kanamayi gordugumde ustumle basimla giyinmeden aglaya aglaya en yakin hastanenin aciline gittik. Ilk defa basima geliyodu boyle birsey direk aklima dusuk yapiyorum galiba demistim o gunku korkumu omur boyu unutamam heralde. Insan cok panik oluyo. Ama okadar cok insan duydumki hamileliginde surekli kanamasi olan. Kahverengi kanama olabilirmis risk degil diyorlar ama kirmizi kanama gelirse hemen gitmemiz lazim doktora. Progestan verdimi sana önlem amacli. Daha onceden dusuklerinde var vermislerdir heralde. Rahim genisledikcede gerildigi icinde kanama yapabiliyormus ama doktor kontrolunde olmakta fayda var tabi

oyy kuzum ne kadar korktugunu tahmin ediyorum. neyseki doktora gitmişsin .korkma cnaım bol su ıc dınlenn.bebişini kucagına alacaksın canım. dualarım senınle.

incikim boncukumm pek vaktın olmuyor buraya gırmeye bılıyorum. hala çalışıyormusun? izne ayrılmadın mı? doktorun rapor vermıyor mu? dinlemeye calıs canım. cokk puyorum

benim stres geçmez bakalım belki sınavdan sonra geçer hayırlısı biz de artık borca harca girip tüp bebek diyorum canım başka çare gelmiyor aklıma

Çok saol canım Rabbim evlatlarımızı bize bagışlasın çok zor tedavi süreci ayrı 10 gün beklemesi ayrı gebelik süreci ayrı hem çok güzel hem çok stresli Annelik işte artık tek düşüncemiz evlatlarımız Rabbim hayırlısıyla onlara kavuşup iyi yetiştirmeyi iyi anne baba olmayı nasip etsin bizlere tüm isteyenlere de şu günler hürmetine evlat müjdesiyle müjdelesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…