2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

seninde kandilin mübarek olsun inşallah
inşallah bizlerede hayırlı sağlıklı çocuklar yazılır bu gece

rabbimden dilerim ve sana sığınırım rabbim dileklerimizi hayırlısı ile nasip et inşallah

canım benim düşük sonrası yumurtlama değerlendirme oldu normalde 12-14 arası olur yine 14. gün oldu arkadaşım
Anladım cnm benim dün 11.gündü Koyulaşma başlamıştı da daha önceden 11. Günde silik çıkıyordu herhalde erken yumurtlıcam die düşündüm akşam tekrar yapıcam bakalım normalde 16.gün de yumurtluyorum

geçen sene kürtaj olmuştum mart ayında normalde 30 gün olan adet döngüm kürtaj sonrası 26-28 güne kadar düşmüştü canım

limoncicegi41 abla merhaba çok şükür değerim 4. Günde 317 sen 117 ye düşmüş ama hala gözlem altında tutuyorlar hastanede ben sana birşey sorcaktım senin hsg çektirdiğin yeri sen baya araştırmıştın sanırım değil mi nasıl biywr ismi telefon numarası vs verbilirmisin birde ücreti nekadar ben kalkıp gitsem Çorum’dan değer mi acaba bu sefer hiçbir ayrıntı atlansın istemiyorum

gözün aydın arkadaşım değerin düşüşe geçmesine sevindim

Gozun aydin olsun.
Allah bi daha gostermesin. InisAllah Rabbim sana saglikli evlat lar nasip etsin. Sana ve isteyen butun arkadaslara .AMIN

hayirli kandiller kizlar rabbim dularimizi kabul etsin

çok çok sevindim canım. ciddi bir düşüş olmuş. tamamen düşmesi biraz sürecektir canım.ben hsg yi istanbul şişli deki echomar da çektirdim. anestezi olmadan çekmelerine ragmen cok canım yanmamıştı. ücreti 550 idi. cumartesi günleride acık oluyor. cevat bayrak arat google de çok güzel acıklıyor. benimkinide cevat bey cekti.
Adres: 19 Mayıs Mahallesi, 19 Mayıs Cd. No:4, 34360 Şişli/İstanbul

Telefon: (0212) 233 11 11

Abla Allah razı olsun araştırcam bende sen demiştin ya bana detaylı çektiler hastanede okadar iyi değildi diye bende eşime dedim o da ne gerekiyosa yaparız öğren bi de kendin araştır dedi acaba anestezi istesem yaparlar mı ben çok utanıyorum çünkü bide korkuyorum

canım onlar anestezi apmıyor zaten gerek de olmuyor. ne dedi doktor? cevat bey aradı değil mi?
Evet çok şaşırdım mailde yazmıştım ki sizin yapmanızı istiyorum yazmıştım bilgi verin randevu alırken dedi merak ettiğin birleyler var mı dedi sordum cevapladı ben biliyorum bu doktoru izlemiştim kaç kere

evet cok temiz ve özenli çalışıyorlar. memnun kalacagından eminim. haftada 6 gün gec saaatlere kadar acıkalar günübirlik gidip dönebilirsiniz bile.

evet cok temiz ve özenli çalışıyorlar. memnun kalacagından eminim. haftada 6 gün gec saaatlere kadar acıkalar günübirlik gidip dönebilirsiniz bile.
Ben zaten senin tecrübene güvendim abla senin bu ikinci sanırım bunda net çıktı değil mi herşey eşime de dedim gitmiş abla tecrübe etmiş dedim herhangi bir özel hastanede de ortalama aynı fiyat risk almak istemem.
Bir bazı yorumlarda başka doktor yaptı felan demişler bi ona takıldım ama özellikle belirtecem cevat bey diye gittiğimde de başkası yapcak olursa kabul ermicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…