2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

geçmiş olsun canım. inşallah düşerde 7. günü beklemene gerek kalmaz.kistin temiz cıkmasına sevindim .bir süre dinlen canım cok haklısın önce bu durumu sindirmen lazım ondan sonra tertemiz bir sayfa acarsın. hep böyle olacak diye birşey yok. canım kitap falan oku kafan dağılsın.
Okıyorum abla bol bol dua ediyorum şükrediyorum hastanede neler var ki kendi derdimi unutup onlarla ilgileniyorum bir de iyi oldu yattığım evde olsaydım kafayı yerdim ben kesin burda kendimi hazırlıyorum olabilir herşey düzelcek bak neler neler var diye eşimle bir müddette biryerlere gidicez uzaklaşcam çorumdan sonra zaten yiğenim olcal ablamın beneği onla ilgilenir kafamı dağıtırım

Okıyorum abla bol bol dua ediyorum şükrediyorum hastanede neler var ki kendi derdimi unutup onlarla ilgileniyorum bir de iyi oldu yattığım evde olsaydım kafayı yerdim ben kesin burda kendimi hazırlıyorum olabilir herşey düzelcek bak neler neler var diye eşimle bir müddette biryerlere gidicez uzaklaşcam çorumdan sonra zaten yiğenim olcal ablamın beneği onla ilgilenir kafamı dağıtırım
Allah sana sifa versin. InisAllah tez atlatirsin. Rabbim seni sagligina kavustursun. Nezaman cikican bellimi hastaneden sonrasi ne olcak ilac falanmi yoksa kontrol altinda mi olucan

Vardir bi hayr diyicen gecicen yoksa insan moral olarak coker. Boyle isler gelince insanin basina daha beterlerini gorunce sukretmek cok onemli. Hersey Allahtan.Bosver biraz daha cok gencsin sen dur daha onunde ooo ne seneler var . Yanlis bilmiyosam 25 yasindayimmi ne demistin. Takma hayatini yasa inisAllah bebeginde olur zamani gelince.Amin

Vardir bi hayr diyicen gecicen yoksa insan moral olarak coker. Boyle isler gelince insanin basina daha beterlerini gorunce sukretmek cok onemli. Hersey Allahtan.Bosver biraz daha cok gencsin sen dur daha onunde ooo ne seneler var . Yanlis bilmiyosam 25 yasindayimmi ne demistin. Takma hayatini yasa inisAllah bebeginde olur zamani gelince.Amin
Moralim yerinde çok şükür evet 25 yaşındayım Allah hayırlısı neyse onu versin napalım

Progestan adeti geciktiriyor mu? Dün olmam gerekiyordu olmadım ben de bıraktım ilacı idrar testi de negatif:KK43:

Kizlar hayirli kandiller...

Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V.)
Berat Gecesinin önemini şöyle anlatmıştır;

-Bu yıl içinde doğacak her çocuk, bu gece deftere geçirilir.

-Bu yıl içinde öleceklerin isimleri, bu gece özel deftere yazılır.

-Bu gece herkesin rızkı tertip olunur.

-Bu gece herkesin amelleri Allahü teâlâya arz olunur.
Rabbim butun Muslumanlarin dualarini bu gecenin hatrina Peygamber Efendimizin yuzu suyu hurmetine kabul eylesin....
Amin....

X