2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

azmm7Q.jpg

@41EEEEE41 bir bakarmısın benim durum nedir

kızlar sizin yorumlarınız nedir

Canım hepsi birbirine yakın olmakla beraber 22sinde biraz daha koyuymuş dün veya en geç bugün yumurtlama olmuştur hepsinde koyu cıkmasının sebebi bence hcg nin sıfırlanmış olmaması . Adetinin kaçıncı günündesin?
canım dr adet olarak düşük kanamasını adet başlangıçı kabul etti 14. gün bu canım
olabilir pazartesi kan testi veremedim dün eşimin il dışına çıkacak olması nedeniyle çanta hazırla derken zaman geçti
eşim yarın gece geri gelecek perşembe test vereceğim bende merakla bekliyoırum kaça düştü diye
artık nasip bu ay zaten zorlama aydı adet olayım rahim filmi istedi dr yine

canım dr adet olarak düşük kanamasını adet başlangıçı kabul etti 14. gün bu canım
olabilir pazartesi kan testi veremedim dün eşimin il dışına çıkacak olması nedeniyle çanta hazırla derken zaman geçti
eşim yarın gece geri gelecek perşembe test vereceğim bende merakla bekliyoırum kaça düştü diye
artık nasip bu ay zaten zorlama aydı adet olayım rahim filmi istedi dr yine
canım hıc belli olmuyor bu işler tek ilişkiyle bile oluyor. :) rahşm filminden sonra sansın cok artıyor kuzum.

Maalesef o günler olmadı bu akşam deneriz nasip artik teşekkür ederim

canım yumurtan ya dün ya da bugun kesin catlamıs. çünkü daha yeni siliklesmiş. e spermler 3 gün yasadıgına göre kacırmadın bence canım ama bugunu olabildiğince erken değerlendirin bence :)

canım yumurtan ya dün ya da bugun kesin catlamıs. çünkü daha yeni siliklesmiş. e spermler 3 gün yasadıgına göre kacırmadın bence canım ama bugunu olabildiğince erken değerlendirin bence :)
Yolda gelir gelmez değerlendirme olur inşallah Allah sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize

hamile kalmak için sıra ile 41 meryem suresi okuyoruz katılmak ister misiniz? 2 3 gün içinde okuyup bitiriyoruz

INCIK BONCUK INCIK BONCUK hamişim nasılsın görünmüyorsun

Canim benim cok sukur bu zamana kadar guzel geldik. Bundan sonrada guzel gecer insallah. Calismak cok zorluyor ama beni. Pek firsatim olamiyor giremiyorum pek. Aksam eve gelir gelmez hemen yemegimi yiyip uyuyorum. Ufacik bi ara bulsam hemen uykuyla degerlendiriyorum. Hatta sirkette ogle aralarinda bilr bazen mescide gidipte uyuyorum o derece yani :)) bugunde izinliyim yavas yavas ev islerimi yapiyorum. Sen nasilsin canim. Sorun yokmus galiba rahminde cok sevindim hep icimden sen normal yollarla hamile kalacakmissin gibi geliyor. Insallah Rabbim guzel gonlune gore verir arkadasim. Buradaki diger arkadaslarinda tabii.

X