2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Sağol abla teşekkür ederim bende okudum inşallah kötü huylu felan değildir sanırım içi sıvı olunca sıkıntı olmuyormuş ama içi nekadar katı okadar kötüymüş ameliyatta ilaçla geçmezse yapılıyormuş sanırım salı görüşcem doktorla zaten beni biryere yönlendirirse izmite gelirim abla bir de benim ağrım çok fazla eşime demiyorum ama sağ kasığım sürekli batıyor en başından beri belime felan vuruyor normal mi acaba

Canım agrın olması cok iyi benim de o kistten dolayı cokk asırı agrım oldu .adet oldum agrı bitti ultrasona girdim kist yokolmustu. Sen adet oldun mu

canımm nasılsın. bittimi kanaman. hcg sıfırlanmıstır umarım?
canım iyiyim şükür görünürde bir sıkıntım yok dünden beri 6-7 gündür olan kanama dünden beri kahverengi lekelenme olmaya başladı buda beni düşündürüyor arkadaşım acaba tam düşmedimi diye
inşallah sıfırlanma olmuştur

sen nasılsın güzelim

Yok kuzum o tam düşmüştür benim de öyle uzamıstı adetim.adet sonunda 3gün kahve lekeler pembe lekeler gelmişti. İnşallah atlattın canım. Bi daha ne zaman tahlil yaptıracaksın ? Ben iyiyim adet oldum bu ay çalışmaları yogunlastırcam :) yaza kadar olmazsa tüp bebek deneyeceğiz

Canım agrın olması cok iyi benim de o kistten dolayı cokk asırı agrım oldu .adet oldum agrı bitti ultrasona girdim kist yokolmustu. Sen adet oldun mu
Yok abla kanamam oldu lekelenmem kaldı hastanede de dediler zaten adet gör 2. Günü felan gel hsg gün vercez dediler bu kist olayı çıkınca nolcak bilmiyorum sanırım önce kiste çözüm bulup sonra hsg çekicekler doktoru sevdim ilgili bir kadın rahat hissettim ben demeden kendisi istedi herşeyi pıhtılaşma testini vs

doktoruna güvenmen cok onemli. dur bakalım belki kist kaybolur kendiliğinden.hala cok agrın oluyor mu?

doktoruna güvenmen cok onemli. dur bakalım belki kist kaybolur kendiliğinden.hala cok agrın oluyor mu?
Evet oluyor özellikle ayakta kaldığımda hatta dün sinemaya gittim sadece yemek yeyip salona girdim okadar arabayla gittim zaten onun dışında hiç ayakta kalmadım ama inanılmaz sızladı bugün de sadece çamaşır astım yine aynı şuan duramıcak kadar değil ama kendini unutturmuyor zaten en baştan beri ağrı vardı eşime diyordum çok ağrıyo gece yatamıyorum felan diye biz yerleşme ağrısı sanmıştık ozaman daha çoktu hatta forumda çok araştırmıştım ama hep hamileliğe yorulmuş bu tarz ağrılar bende öyledir dedim önemsememiştim bakalım abla yanilk gün çok üzüldüm ama şimdi diyorum Allah başka dert vermesin napalım.

canım şükür korktuğum gibi geçmedi. Normal ilk günler adet döneminden biraz fazla kanama olup diğer günler azaldı.2.günü bğyğkçe bi pıhtının içinde embriyoyu et parçası gibiydi attı vücud.sonrası bugün 6.günüm beyaz akıntımla bitti kanamam. Normalde adetmde böyle 6.günde tamamiyle bitiyor.

A anneveoglusu canum nasılsın muayene ıldun mu tekrar ?doktorun ne dşyo hcg kac oldu?
Perşembe günü dr gittim bende dr sol yumurtalıkta 15 mm yumurta önde dedi 3-4 gün içinde yumurtlayacaksın dedi
pazar dahil 4 gün ilişki olsun dedi ama kociş pazartesi öğleden sonra antalyaya gidiyor artık pazar ve pazartesi gitmeden değerlendirme olur artık hayırlısı allahtan.
gebe kalmazsan 20 güne adet olur dedi sevindim yaaa içim rahatladı rahimde sıkıntı yok dedi
hcg yinede yaptır kontrol edelim dedi pazartesi iyice düşmüş olmalı artık dedi

Sen nasılsın canım

Ay hadi inisAllah belki kendiliginden hamile kalirsin canim ya Rabbim yuzunu guldursun senin.

Çokk şükür canım hayırlısıyla olacak inşallah . Ben iyiyim canım okul sonu işleri vqr yogunum biraz

Ay hadi inisAllah belki kendiliginden hamile kalirsin canim ya Rabbim yuzunu guldursun senin.

Cumlemizin rabbim yüzümuzu guldursun

CANIM ALLAH razi olsun sordugun icin . kardesimin nisani olavcak kosturmaca var cok giremiyorum. sen nasilsin

Allah mesut etsin inşallah
Bende idare eder canım adet olmayı bekliyorum

Çokk şükür canım hayırlısıyla olacak inşallah . Ben iyiyim canım okul sonu işleri vqr yogunum biraz

İnşallah hepimizin güzel haberleri peşi sıra gelir inşallah

Selam kızlar bende Mart ayında 8 haftalık kürtaj oldum bebeğimin kalp atısı yoktu hepimiz hemem hemen aynı seyleri yaşamışız acılar ortak.Kürtaj sonrası 41. Gün adet oldum adetim bitmek üzere ve korunmayı bırakıyorum bu ay içimde tarifsiz bir heyecan aynı zamanda korku var dilerim hepimiz için herşey istediğimiz gibi olur.Hep beraber gzl haberlerimizi alırız

hoşgeldin canım aramıza burda senin gibi kayıplar yaşamış bir kaç arkadaş var ben dahil
inşallah gelecek güzel günler bu günlerimizi unutturur

hoşgeldin canım aramıza burda senin gibi kayıplar yaşamış bir kaç arkadaş var ben dahil
inşallah gelecek güzel günler bu günlerimizi unutturur
İnşallah cnm güzel haberlerle gelelim hepimiz ovülasyon testi kullanıcam bakalım onun haricinde beslenmeme dikkat etmeye başladım inanıyorum hepimiz gzl haberler vericrz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…