2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba canım tüp bebekte maalesef dış gebelik oranı dahada büyük hale de geçmişinize dış gebelik varsa bu oran sanırım biraz daha arttırıyor

Benim 58 112 250 248 415 ve 144 olarak değerlerim

İnşallah düşüyor kendiliğinden

Canim sen nasilsinn
Ben Ayni ne olsun berbat yani. Esim a yeter artik ben sana niue cocugumuz olmuyo diyomuyum kizim var yeter diyo. Haklida cok konusuyorum ve takinti yaptim artik farkindyim . Elimde degil.
Bide Bu ay aklim kaanat erdi benim yumurtlamamdada sorun var bu ay cok umutluydum. Ama olmadi . Hastalik umrumda degil. Cocugum olsunda kizima kardes isterse alsinlar rahmimi nebilim ya Allah ol derse olur Hasa ondan suphem yok . Doktora gidecegim temmuz ayinda tekrar parca alinacak bakalim ondan sonra konusucaz doktorla ilk once hormonumun duzelmesi lazimmis. Zaten buyuzden hamile kalma korun dedi ama ben korunmuyorum cunku kendide ekledi Allah verirse olur neden olmasin diye bende korunmuyorum oyuzden . Evleneli 10 sene olcak. Emsallerim 3. Doguruyo .. gerci ben hesaplarima gore simdi 3. Dogurmustumda. Aman iste akil plan yapar kalp suzer kaderde guler..
Neyse bugun yarindan gec degil diye kendimi avutuyorum iste ne yapam

Sen adetin 2. günü testlerini yaptırve buraya koyar mısın Biz de bir görelim hormonlarında nasıl bir sorun varmış Ayrıca Seni çok iyi anlıyorum bende bir bebek Özlemiyle yanıp tutuşuyorum Ama herkesin bu dünyada bir sınav var sanırım Bizim de sınavımız bu hakkımızda hayırlısını diliyorum

Canım son düşüş güzel bence dış gebelik tehliken artık yok gibi nolur moralini iyi tut kısmetse 2019 da hepimiz muradımıza ereriz

Amin hakkimizda hayirlisi.
Onlara temmuz ayinda bakilacak sanirim.
Iste baska doktorada gittim sordum sormadim degil.sonuclarimida gosterdim.oda aynisini dedi. Hatta hormonlu spiral takiyim sana dedi simdi hemen. Ben istemedim . Belki hamile kalirim.. ne biliim ya . Esim cok kurcalama bu gittigim doktor cok iyi bi dktor ona git kurcalama onun dedigini yap diyo esim. Adami dinliyom iste napiyim baska doktorda oyle dyince

Hayirlisiyla anne olmak icin okuduğumuz DUASİ BERAAT GECESİNDE KABEDE YAPİLACAK HATİMLERİMİZDE 29 yasin ,21meryem, 78 fetih suresi,10 bin fetih suresi ilk ayet,48 bin ihlas,27 bin tevhid,3 bin 600 tefriciye eksigimiz var katilmak isteyenler hangisindan kac aldigini yazabilir mi? isminizi de soylerseniz listemize ekeyip hocamiza verecegiz .

canım forumu okumadım son zamanlarda panik atak yaşıyorum nefes darlıgı falan sıkıntı yaşıyorum bakalım inşallah sakinleşirim senin tüp bebek ne oldu canım ..

canım forumu okumadım son zamanlarda panik atak yaşıyorum nefes darlıgı falan sıkıntı yaşıyorum bakalım inşallah sakinleşirim senin tüp bebek ne oldu canım ..
Çok geçmiş olsun canım Allah sağlık versin
Benim tüp Bebek tedavisi oldu pozitif gördüm ama düşük yaptım canım

Malesef canım kimyasal gebelik yaşadım.değerim 27den 14e sonra 3 e düştü . Şimdide vücud kanamayla atıyor adet kanamasından biraz farklı 2.günümdeyim.

kpss çalışıyorum canım son 3 ayım kaldı çok çok sevindim canım benim için de dua eder misin?
hemen ekliyorum canım bakalım sınavdan sonra ben de kaldığım hyerden tedavime bakacağım
canım listeye bakmadım henüz ama eklediysen çıkarırrmısın.maleswf kimyasal gebelikle sonlandı .şuan kanamayla atıyor vücut 2.günümdeyim.tedaviye temmuz yada eylülde çağırdı doktorum.eşime promotil men banada promotil women kullanmamı tavsiye etti.inşallah kendiliğinden sanada banada nasip eder.

Malesef canım kimyasal gebelik yaşadım.değerim 27den 14e sonra 3 e düştü . Şimdide vücud kanamayla atıyor adet kanamasından biraz farklı 2.günümdeyim.
Çok üzüldüm benimde kimyasal oldu 58 112 250 415 144 e düştü allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evladlar nasip etsin inşallah

Çok üzüldüm benimde kimyasal oldu 58 112 250 415 144 e düştü allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evladlar nasip etsin inşallah
amin inşallah canım seninde son tedavin kimyasaldı demi dondurulmuş embriyo vardı galiba.benim dondurulmuş embriyomda yoktu.Napalım nasip değişmiş vakti gelmemiş daha.Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah tez vakitte :)

Benimde dondurulmuş embriyom yok canım amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…