2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

limoncicegi41 abla baktırdım bugün değerime iki katı artmamış yine
91.9
aaaa kuzum yaa üzüldüm valla. ama şöyle düşün bundada hayır var canım. daha iğnelerin üstünden iki ay anca geçmişti. bir dahakine için cok daha rahat olur. belkide onun etkisi kuzum bilemeyiz. ama bu kez iğne falan yaptırma canım. sabırla bekle o kendi düşecek. nolur üzme kendini. kimyasal gebeliğin ardından. hemen normal gebelik olurmus canım benim. aklından cıkarma bunu .

Düşermi acaba öncekinde düşmemişti biraz moralim bozuldu hazırlamıştım kendimi ama aynı şeyleri yaşamak istemiyorum iğne hiç istemiyorum

Düşermi acaba öncekinde düşmemişti biraz moralim bozuldu hazırlamıştım kendimi ama aynı şeyleri yaşamak istemiyorum iğne hiç istemiyorum
yok yok korkma tabiki düşer ama zaman tanı iki haftada falan düşer ve adet olursun. acele etme bu çok doğal bir süreç. ama azıcık sabırlı olman lazım

Canım ya en son ocakta hamile kaldııgımı öğrenince belkide rapor cıkmaz diye yaza dedi. Ayrıca tüp de olsa düşük riskin var dedi. Ya hem sevindim hem yine bi korku aldı beni
Allah'ın izniyle bu sefer iyi olcak evet sen hamile kalabiliyosun bu çok güzel bişey ve düşük riski hepimizde var banada öyle dedi bugün ben bı kez hamile kaldım 12. Haftada kaybettim kaç sene geçti bidaha kalamamistim nasip iste oldu Allah'ın izniyle imkansız diye birşey yok sana hamile olmayı nasip eden anne olmayı da nasip edecek inşallah canimmm

Son cümlen o kadar iyi geldi ki tesekkürler canım

kıyamam sana ben çok üzülmüş olmalısın. geçecek canım benim. çok çok mutlu haberlerini alacagımız günler de gelecek öpüyorum iyi geceler.
Üzüldüm abla çünkü bir sebebi olmalı böyle olmasının bu ay bir sebebi yoktu herşey kendiliğinden oldu biz hiç çabalamadık fakat öncekinde çok uğraştık üstüne ben çok hastalandım eşim çok hastalandı bir sürü ilaç aldı bir de o ay ben köpeğimi kaybettim evde yalnızdım gözümün önünde oldu çok fazla etkilendim normaldi böyle olması ama şimdi birşey bulamıyorum bir tedavisi var mı varsa ne yapcaz birşey demicek yine doktorlar sadece birkaç sefer daha yaşanmasını beklicekler ama ruhen bunu kaldıramadığımızın farkında değiller önce inşallah hamileyimdir deyip sonra inşallah kendiliğinden düşer demek zoruma gidiyor.

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum tek tek desteğiniz için hepinize teşekkür ederim hayat devam ediyor bu bir gerçek ama çok üzüldüm çok ağladım ama elimden gelen birşey yok. rabbimin takdiri sınavı bu demek benim için. İnsan en çok istediği şeyle sınanıyor bu gerçek benimde sınavım evlad

Ben doğal yoldan gebe kalmak için umudumu koruyorum inşallah rabbim sağlıklı ve hayırlı evlad nasip eder bana ve burda yazan tüm arkadaşlara

Canım benim keşke yanında olabilsem çok iyi anlıyorum seni o kadar güçlüsün ki çok takdir ediyorum seni. Güzel kalbinden öptüm. Umudunu kaybetmemene ayrıca sevindim

Canım benim keşke yanında olabilsem çok iyi anlıyorum seni o kadar güçlüsün ki çok takdir ediyorum seni. Güzel kalbinden öptüm. Umudunu kaybetmemene ayrıca sevindim
allah razı olsun bende seni öptüm canım

sen nasılsın okudum gelişmeleri inşallah yaza kadar seninde sağlıklı gebelik haberlerini alırız bir tanem

allah razı olsun bende seni öptüm canım

sen nasılsın okudum gelişmeleri inşallah yaza kadar seninde sağlıklı gebelik haberlerini alırız bir tanem
İnşallah canım böyle peş pese güzel haberlerimiz gelse senin svd_a nın aynanın benim ve daha isteyen herrrrkesin ne kadarrr güzel olur değil mi

kizlar herkese selam. limoncicegi41 canim insalah güzel haberlerin olur yaza kadar. A anneveoglusu canim benim seni cok iyi anliyorum Allah hayirla saglikla nasip etsin insallah. bu hayal kirikligini defalarca yasadim ben

Kızlar merhaba bende aranıza katılmak istedim eminim herkesin başından kötü şeyler geçmiştir .benimde hergün şükür ediyorum insan kendine bakınca beterin beteri var diye . Bu siteye 2 sene olmuştur kayıt olanı herhalde ilk olduğumda aklımda sadece korku vardı araştıra araştıra kendimi buldum sonra hastane hastane gezdik ilk polistik over var dediler sonra tiriod yok bir dediler .o doktor bu doktor dedi öle yaptık bu ilacı kullan dedi onu yaptık sonra gittik normal yolla 10 senede olmaz tüp bebek dediler sonra bu yıkım oldu psikolojik olarak çöktük eşim için sprem hızı düşük diye en son istanbulda cehrapaşa tıp fakültesine gidene kadar çok şükür böle bişey olamaz öle şey mi olur dedi vitamin ve ilaç verdi iki kat arttı şuan sadece beklemedeyiz ama çevre faktörü aile derken insan yoruluyor yaşadıklarından şükür diyorum beterin beteri var diyorum gene düşününce kızlar uzun oldu kusura bakmayın sadece paylaşmak istedim . Bende bu sene bir bebek sahibi olmak bu mutluluğu herkes gibi yaşamak istiyorum önce allahın izniyle tabi

aramıza hoşgeldin inşallah seninde güzel haberlerini alırız sağlıkla

Allah'ın izniyle inşallah hepimizin benzer hikayeleri var Allah hayırlısıyla her isteyene evlat nasip etsin

Allah'ın izniyle inşallah hepimizin benzer hikayeleri var Allah hayırlısıyla her isteyene evlat nasip etsin

İnşallah dediğin gibi Allah nasip ederse olucak .. bazen tek başıma değilim diyorum bi tek bizim böle sorunumuz var diyorum . Ama işte o an ne yapıcagımı bilmiyorum aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…