2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Aslında kan değerine baktırabilirsin için daha rahat eder. Ama ikigün sonra tekrar verip artışına da baktır çünkü ancak o zaman kan değeri anlamlandırılıyor. Yoksa 40-50ne cıkarsa cıkaın önemi yokönemli olan düzenli artması.ama inan çok iyi seyler hissediyoeum senin için

Yaa abla bitanesin senin pozitif enerjin için hemen sana yazmak istedim zaten beni inanılmaz iyi etkiliyosun manevi olarak yarın akşam üstü veriyim ozaman bende iyi hissediyorum güzel olcak herşey çok dua ettim herkes için çokta dua aldım sana yarın bildiririm sonucu o halde teşekkür ederim bu arada :)

Günaydın kızlar. Dün bir arkadaşım gebelik testi yaptı. İlk birkaç saniye ikinci çizgi pembe şekilde çok hafif göründü sonra birden bire kayboldu. Bu durumu yaşayan var mı aranızda?

Ovülasyon testi iki kere pik yaptı geçen ay. Biri 17 martta diğeri 27 martta. 17ye göre bat günü çoktan geçti, ama 27ye göre bat 2 gün sonra. Bu durum biraz kafamızı karıştırdı.

Canım benim :)) gönlünce olsun hersey. Seninde enerjin cok güzel. Duaların ,dıalarımız hepsi kabul olur inşallah.haber bekliyorum öok öptüm

Canım benim :)) gönlünce olsun hersey. Seninde enerjin cok güzel. Duaların ,dıalarımız hepsi kabul olur inşallah.haber bekliyorum öok öptüm
Abla ben kan testi yaptırdım 67.8 çıktı danışmada 2 haftalık dedi ordaki abi normal mi sence yumurtlama günümü hesapladım tam iki hafta olmuş

çokk güzel canım iki gün sonra aynı saatlerde yaptır en az yüzde 60 artmıs olması lazım.
Artar inşallah risk almayıp yaptıralım dedikte ablam felan düşük daha yüksek bekliyodum dedi moralim bozuldu biraz ama okudum yorumları yükseliyomuş sonradan

Artar inşallah risk almayıp yaptıralım dedikte ablam felan düşük daha yüksek bekliyodum dedi moralim bozuldu biraz ama okudum yorumları yükseliyomuş sonradan
ya o döllenmenin ne zaman olduguna ve embriyonun ne zaman rahme indiği ile alakalı sen yumurtlamayı bilsende bunları heseplayamıyorsun. mesela sen bugun yumustlasan ve bugün ilişki bile olsa ertesi gün döllenme olabiliyor. o nedenle hiç takılma düşük olması önemli değil önemli olan düzenli artması. kuzucugum cok yorumları okuma bilgi kirliliğide çok .

Tamam abla iki gün sonra belli olur zaten hayırlısı neyse o olsun artık napalım

limoncicegi41 canım benimde aklımdan sen geciyordun tam.. gittim çok şükür herşey yolunda dedi kalp sesini dinletti. Seninde bugundu dimi randevun inşallah güzel haberler alcam senden Allah'ım en kısa zamanda sanada sağlıkla tattircak bu güzel duyguyu

Ohhh emek hoca iyi dediyse artık korkma canım evet benimde randevum bugün bekliyorum şimdi.öıkınca yazarım canım çokk sevindim güzel haberine

Tamam çıkınca yaz hemen bende senin güzel haberini heyecanla bekliyorum
Canım dediki rahminin büyüklüğü iyi yarım rahim de olsa bir bebeği tasıyabilecek büyüklükte.sen hamile kalabiliyorsun hemenntüp bebek yapmayalım en azından yaza kadar bekle dedi.bu arada hamile kalırsan bir gün bile geciktirme gel dedi hemen ipneye ve bir takım ilaclara baslıycam dedi

Ayy çok sevindim canım inşallah yaza kadar olcak hayırlısıyla olumlu dusunmese tüp bebek derdi vakit kaybetmeden... olcak Allah'ın izniyle hadi güzel haberini bekliyoruz bir an önce

Ayy çok sevindim canım inşallah yaza kadar olcak hayırlısıyla olumlu dusunmese tüp bebek derdi vakit kaybetmeden... olcak Allah'ın izniyle hadi güzel haberini bekliyoruz bir an önce
Canım ya en son ocakta hamile kaldııgımı öğrenince belkide rapor cıkmaz diye yaza dedi. Ayrıca tüp de olsa düşük riskin var dedi. Ya hem sevindim hem yine bi korku aldı beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…