2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Istanbuldayim 33 yasindayim doktorumda bana diyo ya ilk once senin bi hastaligin var hormonun dusuk onu tedavi edelim sonra cocugu konusalim ben dedim ya cinsim ben benim gibi olan yok arastirdim oyuzden bi doktora daha gittim oda ayni diyo . Oyuzden kendi doktoruma gidicem ama oda bi alem cok iyi tamam parmakla gosteriliyo tamam ama herseyi sak diye soyluyo alistirarak soylemek yok .. e kadinda hakli nasil yetisecek kapida siradalar
başka drunda aynı şeyleri söylülorsa drunu dinle hormon seviyen iyi değilse zaten tüp bebek başlanmaz arkadaşım

başka drunda aynı şeyleri söylülorsa drunu dinle hormon seviyen iyi değilse zaten tüp bebek başlanmaz arkadaşım
Insan boyle seyleri yasamadan ogrenemiyor iste .
Bu konularda herkesle konusulamiyor bilen var yanlis yonlendiren var. Esim baska dr a gidince bile gitme kafani bulandirma dedi. Annesi kanserdi o doktor hemen anladi muaneyle. O yonlendirdi hep.
Vallahi yeni ogrendim senden tup bebek icin hormonlarin iyi olmali demek ... cok sagol canim cevap veriyon hakkini helal et..
Allah emeklerino bos cikarmasin. Ama insanin sabri tukeniyo iste nebiliyim ya. Rabbim ol derse olur var bildigi ama moral bozuk olunca Allahim isyan etmekten korkuyorum. Tobe Hasa YaRab

Insan boyle seyleri yasamadan ogrenemiyor iste .
Bu konularda herkesle konusulamiyor bilen var yanlis yonlendiren var. Esim baska dr a gidince bile gitme kafani bulandirma dedi. Annesi kanserdi o doktor hemen anladi muaneyle. O yonlendirdi hep.
Vallahi yeni ogrendim senden tup bebek icin hormonlarin iyi olmali demek ... cok sagol canim cevap veriyon hakkini helal et..
Allah emeklerino bos cikarmasin. Ama insanin sabri tukeniyo iste nebiliyim ya. Rabbim ol derse olur var bildigi ama moral bozuk olunca Allahim isyan etmekten korkuyorum. Tobe Hasa YaRab
Ne demek helal olsun yaşın genç olur tedavini oluyorsun yakın zamanda güzel haberler alırız inşallah

siteye bakamadığım için derslerden 40 kişilik listemizden 11 hamile iyi yani hadi bakalım sınavdan sonra daha çok hamiş haberlerine seviniriz inşallah amin

sor canım mutlaka önemli çünkü ama belki zaten yapacaklardır? spermleri ne zamn alcaklar?
Canım yatın kontrole gidince soracağım bakalım ne diyecek Dr. Spermler normalde opu gününde alınıyor.
Yeni tedavin hayırlı olsun canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın
Allah razı olsun canım benim inşallah hepimiz için hayırlı olsun
Saye- Saye- canım doktora gittin mi ne dedi merak ediyorum
Canım iğneye başladım gonal f. Yarın kontrol amaçlı gideceğim bakalım cevap nasıl yumoşlarda Dr ne diyecek

Canım yatın kontrole gidince soracağım bakalım ne diyecek Dr. Spermler normalde opu gününde alınıyor.

Canım iğneye başladım gonal f. Yarın kontrol amaçlı gideceğim bakalım cevap nasıl yumoşlarda Dr ne diyecek
Canım sen ankarada yaptırıyorsun dimi kendinde ordamı oturuyorsun yoksa baska bir sehirden mi gidiş geliş yapıyorsun? Allah kolaylık versin

Allah yardimcin olsun. InisAllah Allah dualarini kabul eder . Emeklerin umutlarin umitlerin bosa gitmez inisAllah . Hatta ikizin olsun inisAllahHoppaHoppaHoppa

Aminnnnnn

Canım sen ankarada yaptırıyorsun dimi kendinde ordamı oturuyorsun yoksa baska bir sehirden mi gidiş geliş yapıyorsun? Allah kolaylık versin
Canım başka şehirden git gel yapıyorum. Sağolasın Allah hepimizin yardımcısı olsun
Allah yardimcin olsun. InisAllah Allah dualarini kabul eder . Emeklerin umutlarin umitlerin bosa gitmez inisAllah . Hatta ikizin olsun inisAllahHoppaHoppaHoppa

Aminnnnnn
Aminn inşallah canım ne güzel dua Allah hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Saye- Saye- selam canım hayırlı olsun tüp bebek tedavisindesin demi.ankarada nereye gidiyorsun.bende adetimi bekliyorum gonalf 900 e başlamak için şimdi koldan lucrin vuruluyorum.senin nasıl geçiyor tedavin. aaynaa aaynaa canım ben etlik zübeyde hanımda kasımda olumsuz aşılamanın ardında uzun protokol tüp bebek tedavisine 14 şubatta başladım.Sen nasılsın . Kızlar hepinizi takipdeyim.hayırlısıyla kavuşalım inşallah evlatlarımıza:)

Saye- Saye- selam canım hayırlı olsun tüp bebek tedavisindesin demi.ankarada nereye gidiyorsun.bende adetimi bekliyorum gonalf 900 e başlamak için şimdi koldan lucrin vuruluyorum.senin nasıl geçiyor tedavin. aaynaa aaynaa canım ben etlik zübeyde hanımda kasımda olumsuz aşılamanın ardında uzun protokol tüp bebek tedavisine 14 şubatta başladım.Sen nasılsın . Kızlar hepinizi takipdeyim.hayırlısıyla kavuşalım inşallah evlatlarımıza:)
Tedavin hayırlı olsun canım
Kaç embriyon oldu havuz yontemi ile uygulanıyor

Tedavin hayırlı olsun canım
Kaç embriyon oldu havuz yontemi ile uygulanıyor
canım benim için mi sordun havuz yöntemini.benim için sordunsa henüz başlanmadı yumurta büyütmeye . 14 şubattaki adetimle ofis histereskopi yapıldı. Ve yasmin doğum kontrol hapını bitirdim.1 martta da hem raporum çıktı amh düşüklüğü nedeniyle hemde ilaçlarımı aldım.lucrin 5 mg koldan iğneme başladım.halen vurmaya devam ediyorum.senin dondurulmuş transferin vardı demi canım.tarih belli oldumu

X