2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar sapık gibi etiketliyorum ama kusura bakmayın Artık durumu belli olmayanları haftalık etiketlerim. Sadece güncelleyecek bir durumu olanlar cevap verebilir kızlar.

Regli gelenler bana güncelleme yaparsa sevinirim. Ya da test yapan ve bebiş haberi alan varsa. Bat tarihleri yaklaşanlar ne alemdeler birde. Ne zaman test yapmayı planlıyorsunuz? Hadi herkesten güzel haber alalım

B babytoys T tgdrnkzl I iremgns sed2 Bbyab Merveeee57 bebekcee ireeem Childdevelopment M melikebyhn12 Sunshine597 maaaavi M minikkalp63 Sipser Safransari Papatyam000 N Nurse9535 destinesiaa A aynuray_ brcn95 S Sunshine1 Nightmare21 simomays ELIF7007 U uzumrv M minnoskedii S Soulfly07 @mdhzade E ebeanne22 N Numerus clauses T TOMURCUK_27 L A L

Aynen bizimki de uzakta yapmakta sıkıntı yok ama yapacak enerji lazım
insanın enerjisi tükeniyor valla kuzum 4 gündür üst üste yapıyoruz yumurta çatlamakda inat ediyor 15. Gün hala çatlamadı döngüm 28 gün gına geldi artık yapmıcam çatlarsa sabah yaparım

Kız 4 gün üst üste hiç yapmadım yapamamda zaten helal size bu sıcaktasenide 4 gözle bekliyorum
Çokda iştahlı yapıyoruz ama çatlamıyor bu ayda her gün deneyelim dedik her gün yapınca taze sperm olsun dedik yumurtanın gazabına ugradık. Adam gece işten geliyor uykun barsa yat diyorum çatlama kırılma yok mu diyo haydiii devam bu sefer

Kız 4 gün üst üste hiç yapmadım yapamamda zaten helal size bu sıcaktasenide 4 gözle bekliyorum
Ay evet ya çok sıcak. Salonda klima var, salonda takılıyoruz o iş sırasında bize ljfglglbg.

Aslında tatildeyken ve kafa rahatken her gün ilişki oluyor. Ama iş güç olunca günün yorgunlu vs derken olamayabiliyor. Bizim ilk zamanlarımızda bırak 4 gün üst üsteyi aynı gece 5 defa olduğu oldu Şimdi Cumartesi-Pazar tatil günlerini aksatmıyoruz. Dinlenikken daha iyi hissediyor insan. Hafta içi de artık günün yorgunluğuna bağlı.

Wooooooowiştahınız bozulmasın2 seneden fazla oldu çocuk için uğraşıyorduk belki 1 defa üst üste olmuşuz onuda yemin ediyorum zar zorO zaman size başarlar siz yaparsınız

Yok artık 5 defamanyak sizleri

Canım ben daha dün yumurtladım gebelik olursa ya da adet olursam bilgi veririm

Wooooooowiştahınız bozulmasın2 seneden fazla oldu çocuk için uğraşıyorduk belki 1 defa üst üste olmuşuz onuda yemin ediyorum zar zorO zaman size başarlar siz yaparsınız
Başarıcaz inanıyorum azmin gücü kazanacak allahın izni ile çok amin. Canım bu arada aklıma gelmişken sorim sen athenayı kaç ay kullandın hamile kaldın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…