2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ciddiye alma tabiki kuzum. İlk 10-15 dk sonrasını ciddiye almıyoruz. Yarın sabah testini tekrar varsa çıkar kesin zaten yarın. Bu arada testi bırakıp gitme yarın bekle 10 dk
Üff keşke alsaydık 3 5 dk bakıyorum sonra moralim bozuluyo. Elimde de başka kalmadı artık 2 gün sonra bakarım. Teşekkürler

Tamam bebeğim. Valla hamişlerin isimlerini aklımda tutamıyorum artık ilk sayfadan bakabilirim bebeğim.

İnşallah Ağustos ayında da bizler vereceğiz güzel haberi. Olmazsa da önümüzde ki aylara bakacağız başka topikte. Sonuç olarak dünyanın sonu değil.

Aynen öyle kuzum. Her aydan ders çıkarıyo insan Sabırsız bir insandım ben sabır nedir bu yolda öğrendim vallahi

Nereden sipariş verdiniz acaba bende çakşır suyu bakıyorum ama ne marka alsam bilemedım

Canım çok geçmiş olsun İnşAllah bir an önce her şey normale döner sağlığımız her şeyden önemli. Çok şükür ki tedavisi olan hızlıca çözülecek konular. Yumurtlama konusunda da bence tüm kadınlar her ay yumurtlamıyor bende son 2 3 aydır akıntı görmüyordum yumurtlama olmadı demek ki. İnofolic başlayınca akıntı da başladı sen de kullan istersen bebeğim. Doktorunda ne güzel doktormuş her şeyinle ilgilenmiş açık açık konuşmuş aklında soru işareti bırakmamış İnşAllah çok yakında gelecek bebiş inanıyorum hem klomen konusunda da erteleyecek bir şey yok bence akışına bırakma konusunda rahat değilse kafan bir klomen deneyebilirsin

melisaa93 tatlım dün hastaneye gidecektin ne durumdaymış yumuşlar
Evet bebeğim gittim önemli bir gelişme olmadığı için yazmadım Çatlamasını bekliyorum şu anda sık ilişki yapın dedi. Tutunmasını destekleyecek bir şey kullanacak mıyım dedim hayır dedi. Reglin geçerse test yap dedi ben de He He dedim

Haklisin canim aklimada geldi aslinda yakin diye buraya gideyim dedim yarin yine oraya gideyim olmadi

canım senin misafirler üstüne sık ilişki gazan mübarek olsun kacak göçek işleri daha tutar senden umutluyum bu ay hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…