2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kokulu akıntı genelde iltihap oluyor canım, yani bende hep öyle oldu. Hemen bir doktora gidip görün de fitil versin kullan.
Aslında doktor söyledi de ama ilaç yazmadı bende doğal yöntem varsa deneyim dedim hiç geçmiyor bende bi ara kaç kutu antibiyotik aldım sonrada mantarla cebelleştim bidaha antibiyotik içmem dedim almadımda

Aslında doktor söyledi de ama ilaç yazmadı bende doğal yöntem varsa deneyim dedim hiç geçmiyor bende bi ara kaç kutu antibiyotik aldım sonrada mantarla cebelleştim bidaha antibiyotik içmem dedim almadımda
Yani bazen uzun sürüyor ve geçmek bilmiyor ancak ne yazık ki kullanmadan da geçmiyor. O verdikleri fitili ennnn dibe ittirmek gerekiyor. Ne kadar ileri ittirilirse o kadar etkili.

Kızlar birşey soracağım 1. Sayfadan baktım da baya bi gebe kalan olmuş hepiniz ovulasyon testiyle mi takip ediyordunuz

Keseyi gördün ya gerisi hallolur İnşAllah çok mutlu oldum canım benim sağlıkla devam eder İnşAllah
Cnm çok şukur gördüm
Ama ilk o kisti gosterınce şok oldum
Keseyi meseyi unuttum o an
Daha ultrason kagıdını bıle inceleyemedim
Mutluluğuma resmn gölge düştü

Bi araştrdım geneli kndılıgınden küçülüp yok oluyormuş
Bebişe bi etkisi yokmuş
İnşallah agrı falan yapmaz

Kızlar sizce yumurtlama başladı mı ? Birini sabah yaptım birini demin? A Afratafrac

Eklentiler

• IMG_20230717_110032.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20230717_235310.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 34
Canimm ben tatilde oldugum için girip okuyamadim kusura bakmayin kisaca anlatiyim benim bat 20siydi ama 15inda geldi yani 5 gün önce.. ilk önce koyu kahve akintim geldi bukadar erken olunca ben yerlesme sandim ama test yapmadim bekledim iki gün kahve geldi simdj kirmiziya döndü malesef o yüzden bu ay yine olmadi.. ama hic böyle 5 gün erken gelmemisdi bende anlamadim.. yinede yarin sabah test yapmayi düsünüyorum sizinlede paylaşırım simdilik ama yeni bat 10.08

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…