2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben sizin yerinizde olsam kucagıma aldıgım zaman giderdim o doktorun yanına ki doktor bile diyesim gelmedi hiç merhamet vicdan kalmamış hiç üzülmeyin dediklerini kafanıza takmayın canınızı acıtmak için söylemiş çok belli

Doktorun kimdi

Gebe kalkazsamda ben de yapıyorum o kürü hemde doktora gidicem özele d vitaminüm demirim düşüktü takviye alıcam

Amaaan bu işler hiç benlik diğil benim cocuğum doğulsun sağ salim başka hiçbir şey istemiyorum.Allah görüyor bu bana yeter hep böyleydim

İnsan başına ne geleceğini bilmiyor belki bize de tüp bebek yolu görünür en azından şimdiden bilgimiz olsun kime gidip gitmeyelim diye
Eşim diyor aklın Azerbaycan'a gitmesin burda doktora bunu söyleyemezsin..yani anladığım kadarıyla gerçekten burda masraf yap uğraş sonra ağzını açıb soru veremezsin doktora..ben kabul edemiyorum ama hala bu durumu.

Kızlar göğsüm kaşındı elime değişik geldi ucu bir baktım ki koyulasmis ve ucu büyümüş sabah duş aldım böyle birsey yoktu testler negatif niye böyle oldu anlamadım ilk oldu
Ayy gerçekten mi. Belki de yarın gösterecek kendini sıpa. HAdi inşallah

Evet bazı doktorlar hastanin bilgili olmasını kaldıramıyor hakaret gibi görüyor. 70bin az değil o para kolay birikmiyor. Keske herkesin tedavisi olumlu sonuclansa ama bari tutmadığı zaman da hastaya bir kısmı geri verilse. En azından bir daha tedavi olmaya gücü olsun. Ama hem o kadar para al hem pişkin pişkin konuş valla Allah helal para yedirsin herkese

Perlitik bebişim bak kaç kişi aynı şeyi söyledi, demekki gerçekten 11 günü beklemek lazım. HErkeste beta salımı farklı seyrediyor belli ki.

Insallah aslinda bu ay hic beklemiyordum ama doktor rahim kalinligin artmis hamilelik olabilir dedi gecen hafta ama tabi regl de olabilir bekleyelim bakalim
Bu ay değilse de hiççç üzülmek yok. Ağustos ayında en kötü herkes hamile kalacak nasılsa

Tüp bebek kesin sonuç diğil bunu yazıyorum her kes okusun..içine bir girdin sonra çıkamıyorsun.Başka ülkelerde paranın yarısını geri veriyorlar.Bende senelerdi doktorlarla çalıştığım için her doktoru beğenmem..çok soru sorarım ama eşim tam tersi..sakin ol diyor dinle doktoru diyor..hiç peşman diğilim öyle olduğum için ..eşimi dinleseydim şimdi hiç vitamin değerlerime baktırmazdım sanıyordu tak tak çocuk oluyor

Hepsi talihsiz anı olarak kalsin ileride çocuklarına anlatırsın. Kucağına al hele

Kızlar size bir sorum olacak kokulu akıntı neden olur ya iltihap mı var acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…