2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Denettiricem soğuk suyuda inşallah ama gümüşe baya şaşırdım

Kızlar uyunmuyor ya aşırı sıcak nefes alınmıyor resmen.

Ben de test yapim dedim. 8. günden herkese "Hola"

Hala bir pembelik yok. Ama dünkü testim de böyle miydi emin olamadım, sabahın bu saati olduğu için mi gözlerim bişi görmek istiyor bilemiyorum.

Son düzenleme:
Kız gölge var sanki

Belli belirsiz ben de bişey görüyorum

Kuzum bende maalesef hiç bir belirti kalmadı. Ayyy hadi bakalım senden umudum var bu ay monimoni senden de güzel haberler bekliyorum.

Bende bişileri farkettim bebeğim İnşAllah doğrudur Ama pembe görene kadar testleri ciddiye almıyoruz

Kuzum bende maalesef hiç bir belirti kalmadı. Ayyy hadi bakalım senden umudum var bu ay monimoni senden de güzel haberler bekliyorum.
Belirtisi olmayıp hamile kalanları çok gördük. Çok belirtisi olup da hamile kalamayanları da. O yüzden bence hiç bişi net değil hala çok erken.

Kızlar birşey sorucam ben bu ay hamile kalamadım doktora gidiyoruz hiçbir sorun çıkmadı bende de eşimde de sadece rahim filmi çekilmedim ama gebede 1 yıldır olmuyor ne yapmamız lazım

Kızlar birşey sorucam ben bu ay hamile kalamadım doktora gidiyoruz hiçbir sorun çıkmadı bende de eşimde de sadece rahim filmi çekilmedim ama gebede 1 yıldır olmuyor ne yapmamız lazım
Stresten bence. Aşırı stres yapıyorsun canım, sanki takıntı derecesinde. Kendine zarar veriyorsun biraz rahat olmalısın vakti zamanı gelince olacak.sen sanki bu durum sana bağlı zannediyorsun ama öyle değil.

Regl olmadıysan daha gitmeyin doktora boşuna.reglin 3.günü gidin hormonlara baksınlar yada rahim filmi çektirmek için randevu alın belki tüplerde tıkanıklık vardır onun açılması gebelik için vesile olur

1 yıldır deniyor ve olmuyorsa kesinlikle bu filmi çektir bebişim. Kaç kişiyi gördük burada hiç bir şeyin yok dedi doktorlar ama rahim filminde tüplerde tıkanıklık çıktı.

1 yıldır deniyor ve olmuyorsa kesinlikle bu filmi çektir bebişim. Kaç kişiyi gördük burada hiç bir şeyin yok dedi doktorlar ama rahim filminde tüplerde tıkanıklık çıktı.
En iyisi öyle yapayım çünkü bütün herşey normal gözüküyor attık hastaneye gidip gelmekten de sıkıldım ee doktor bir sorun yok herşey çok iyi de deyince insan her ay ümitleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…