2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hormon değerlerine baktırdın mı canım

Her seyi bosverip bag bagce yazlik islerine girenler gebe kaldi bu ay @Tikabasa yok ki bir yer gidelim bahçeyle toprakla ugrasalim kafa dagitip gebe kalalim bundan olmuo bence
Kız üç senedir her yaz bağ bahçedeyim bana vurmuyor o şans. Ev taşıyanlar da hamile kalıyor deniliyordu ev taşıdım o da nanay
Ay gidin gidin yapın. Biz de evlendiğimiz de balayı falan yapmamıştık. Seneler sonra ilk kez tatil yaptık doyasıya. Balayı gibi oldu bize.
Aynen iyi gelecek bizede inanıyorum. Çok pahalı ama ya bazı yurt dışı rotaları türkiyeden daha uyguna geliyor. Son günlerde onları araştırmaya başladık. Kendi ülkemizde tatil yapamayacak hale geldik

İşte feraset, işte sabır çok iyi valla ben de öyle günler öncesinden başlayıp gün gün hiç takip etmedim ama sen kadar da dayanıklı değilim

Heyecanlı olman güzel bir şey bence. İnşallah değerlendirebilirsiniz bu ay ama hsg den sonra birkaç gün dinlenin diyor doktorlar bir sor yine de ne olur ne olmaz.
Umarım kuzum teşekkür ederim. Doktoruma danışacağım yine mutlaka. Ağrı ve kanama yoksa değerlendirebilir diye okudum hep forumlarda ama tabi soracağım canım sağol

Kimyasalı bilmek iyi mi kötü mü sizce ? Ben hiç test yapmadığım için geçirip geçirmediğimi bilmiyorum. En azından hamile kalabiliyorum durumu rahatlıyordur insanı sanırım ?
Kisiye gore degisir bence. Kimisi cok üzülüyor burda görüyorum arkadaslardan. Ben oyle degilim mesela. test yapip ne yasadigimi bilmek iyi hissetiriyor. Regl gecikince diyorum ki bundan oldu. Ya da daha gelmeden gelecegini biliyorum vs vs. Bilmeme düşüncesi bana daha katlanilmaz geliyor. Gecikse adet ben kesin hamileyim diye kaptiririm kendimi biliyorum eger test yapmazsam.

Kuzum bu inofolic yumurta kalitesi için mi ? Niqu da impryl kullanmış eşiyle birlikte. Bu iki ilaç aynı işlevi mi görüyor ona göre ikisinden birini alayım dedim melisaa93
Evet canım yumurta kalitesi için. İnofolicte inositol ve folik asit var. İmprly de çinko B vitamini ve bir kaç şey daha var. Ben birkaç ay inofolic kullanıp olmazsa imprly alcam

Benim arkadaşım eşiyle 5 sene çocuk istemediler bu yöntemle korundu. Bebek düşündüğü zaman 3 ay içinde hamile kaldı

Kimyasal ve düşüğünüz olmuş sizin için de geçerli değil zaten belliki

Evet canım yumurta kalitesi için. İnofolicte inositol ve folik asit var. İmprly de çinko B vitamini ve bir kaç şey daha var. Ben birkaç ay inofolic kullanıp olmazsa imprly alcam
Sence hangisi daha iyi bilgin var mı canım? Bir de inolofic eşler de kullanabiliyor mu? İmpryl eşlerin de kullanabiliyor olması kafama yattı

Tüplerin açık mı canım hsg mi çektirsen acaba?

Tüplerin açık mı canım hsg mi çektirsen acaba?
Düşündüm aslında ama biraz pahalı bizim burda en azından bir süre sonra çektiririm şuan çok zor bi kaç doktora daha gittim o da hiç bir problem yok diyor
Hanı az önce biri geri çekilerek korunma yonetmindennzonra çiftler Dr ye görünmeli dedi ya o yüzden sordum bunu da acaba uzun süre kaldığı için sprial o yüzden mi oluyor

O konuda çok bilgim yok canım ama bence bir süre daha deneyin stres yapmadan

Uygulama femometer canım. Ben de burada duymuştum. Kullananlar vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…