2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ama şimdi kötü günler geride kaldı bebiste geldi inşallah çok mutlu günler bekliyor sizi

Sabah 10 dan önce ve akşam 8 den sonra yapmayın diyorlar. Buna dikkat ediyorsun dmei canım.

2-3 gün sürmesi normal diyorlar catlamaya ama getir Migros vs yokmu internetten söylesen havuç
Normalde benim 2 gün pik sürerdi. Gün içinde catladi diyorum ertesi gün yine pik bakayım bi oralara, marketlerde hiç kalmamistir herhalde dedim

Sabah 10 dan önce ve akşam 8 den sonra yapmayın diyorlar. Buna dikkat ediyorsun dmei canım.
Evet canım dikkat ediyorum, yani biraz açık soyleyecegim ama acaba diyorum sabah tamamen idrar çıkmıyor da ikinci idrarla yapınca geceden birikiyor mu ne oluyor

Kaygılanma hayır neden olsun ? Güzelce çatla yumurtam de rahatla çatlar o işi ne
Ya Çarşamba değerlendirdik eşime söyleyince pik diye bugün değerlendirecektik geç kalmış olmayalım moduna girdi o da. Yine değerlendirdik artık bugün de pik görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü içeride vardır 2 günün spermi herhalde catlamayinca kist oluyor falan deniyor ya o yüzden

Ay ne kadar güzel hisler, delilikle ilgisi yok. Böyle olumlu olmaya devam. Demekki gerçekten çok yakın

Normalde benim 2 gün pik sürerdi. Gün içinde catladi diyorum ertesi gün yine pik bakayım bi oralara, marketlerde hiç kalmamistir herhalde dedim
Ya vücudumuz her ay değişik tepkiler verebiliyor hemen aksi bir durum düşünüp strese girme bence degerlendirebildiginiz kadar değerlendirin
Olabilir içinize doğuyordur inşallah en kısa zamanda gerceklesir hayallerimiz

Hiçbişeycik olmaz gerekirse sabah akşam yap döllemeye 1 sperm yetiyor

Ben de hep kist vardı hiç böyle her gün pik görmedim. En uzun 3 gün pik e şahit oldum burada birinin.

Kızlar benim göğüs ağrılarım hafifledi bugün. Hafif uçlarında hassasiyet var sadece. Hiç kasık ağrım da olmadı bugün. Sadece asla geçmeyen bir sızı var hafiften o duruyo. Perlitik monimoni

Ay ne kadar güzel hisler, delilikle ilgisi yok. Böyle olumlu olmaya devam. Demekki gerçekten çok yakın
Ben kadir gecesi doğdum Afra. 6. Hisssim rüyalarım duygularım çok yoğundur. Hiç böyle hissetmemiştim. Sanki hamileymişimde birşeyler görüp duygusallaşıyormuşum gibi. İlk size haber edeceğim öğrenir öğrenmez

Bugün çatlar herhalde o zaman, dün ve çarşamba değerlendirmistik zaten bugun mola olsun yarın degerlendiririz artık olacağı varsa olur ya
Bence üzgün emoji koyarak bile negatifliği çekiyorsun. Lütfen rica ediyorum biraz olumlu olmaya çalış. Uzun olsun pik sorun değil. Yarına çatlar inşallah. Zaten 2 günü de değerlendirdin bugünü boş bırak. Yarın değerlendirirsiniz.

Kızlar bugün adet oldum ya bu ay ovulasyona başlıyorum ne zaman başlamalıyım hemen bittikten sonra mı lütfen tecrübeliler yorum bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…