2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar dün akşam babaannemi kaybettik . Üzüntüden mi anlamadım dün gece lekelenmem gelmiş bir damla bişey ama çok korktum hafif ağrım da var ne yapmam gerek .
Başın sağolsun canım.Üzüntüden ola bilir canım doktora söyle sana önlem amaclı ilaç yazsın

Yicem galiba seni Ne güzel yüreğin, gözlerin var. Çoğu kişi insanların güzel özelliklerini dillendirmekten çekinir, kıskanır, hasetlenir. Burada asla bu yok.

Evet empati duygum biraz fazla yoğun, çevremdeki çoğu kişiden duydum bunu.
Sürekli bana gelip konuşup konuşup rahatlıyo çevredekiler de yanlış meslek seçmişim. Psikolog olurmuş benden.

sabah sabah beni çok duygulandırdın babamın ölümünü hatırladım canım hepimizin bi ince sızısı var malesef ama yine sevdiklerimiz için hayata tutunmaktan başka caremiz yok

Bnde ovulasyon yapmadıgım bu ay hamiş kaldım
Gerçi yaptıgım aylarda da kalmıştım

Bende çok beğeniyorum topic’i o kadar güzel yönetiyor ki maşaAllah hepimiz aynı zamanda hamile kalsakta anneler grubunu da A Afratafrac yönetse

Kesinlikle valla süper yönetici
Ve Melisacığım sende içindekileri çok güzel döküyorsun. Bence bu kadar çabuk toparlanmanın sebebi de acını paylaşmayı bilmen. Yasını güzel tutmuşsun bu senin psikolojik sağlamlığın için o kadar önemli ki...

Ve herkese cevap yazmanı hiç kimsenin sorusunu havada bırakmamanı hep takdir ediyorum. Hepimizin sesini duyuyorsun
Rabbim de senin sesini duyuyordur buna çok inanıyorum, duaların inşallah kabul olacak tez zamanda

Bnde ovulasyon yapmadıgım bu ay hamiş kaldım
Gerçi yaptıgım aylarda da kalmıştım
Bence de onun ovulasyonla alakası yok. Ovulasyon yapıp hamile kalan da çok yapmayan da çok. Ben denemelerimin yarısında ovulasyon yaptım yarısında yapmadım ama daha bişi olmadı. Stres etkeni, artık takmama salma etkini çok sanırım.

Teşekkür ederim canım o senin güzelliğin
Ben güzel özelliklerin dillendirilmesi taraftarıyım. Güzel olan herşey övülmeli, söylenmeli bence. Kesinlikle psikolog olurmuş senden

Ay evet Mesamız birtane ayrıca çok da güçlü bir kadın. Buradaki herkes gibi.
Herkese mutlaka cevap veriyor gerçekten

Kızlar benim bugün de pik çıkarttı test ya havuç bulamam şimdi nasıl çatlayacak bu yumurta. Gün içinde yapınca çatlamış gibi görünüyor. Sabah ikinci idrarla yapınca pik gibi oluyor çatlamayacak diye korkuyorum

Eklentiler

• IMG_20230714_111432.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 37
Bu arada çok sıcak ben sıcağı hiç sevmem genelde üşüyen birisiyim ama kaç gündür ölüyorum resmen nefes alamıyorum sabaha kadar ter su içindeyizkızlar yazılarınızı okudum ve anladımki biz kadınlar çok güclüyüzBende az yaşamadım hayatda hatda fazlasını bile gördüm..bana iş arkadaşlarım bir gün ben mutluyken bana dedilerki sen nasıl ayakta kaldın bende dedimki sağlığım yerinde annem babam var buna dayanarak.. gerçekten dönüb arkama bakınca diyorumki Allahım kız sen neleri atlatdın neleri..eşime anlatıyorum bazen gözleri yaşla doluyor..yazarken bile ağladım çok zor günlerdi

2-3 gün sürmesi normal diyorlar catlamaya ama getir Migros vs yokmu internetten söylesen havuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…