2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Alla alla, hep de bozuk test mi sana geldi acaba. BEn de hiç çıkartmadılar bugüne kadar ne kullandımsa predictor dışında. Senin çişinde bişi mi var nedir.
Çişinde mi bişey var Allah iyiliğini versin.
L A L bı sefer burada okudum doğru / yanlış bilmiyorum kist olunca test pozitif çıkıyormuş bazen. Ben pek ihtimal vermiyorum ama bu kadar yalancı pozitifte ne bilim.

Alla alla, hep de bozuk test mi sana geldi acaba. BEn de hiç çıkartmadılar bugüne kadar ne kullandımsa predictor dışında. Senin çişinde bişi mi var nedir.
Kanda verdim geçen ay 1.20 çıktı yüksekte değil bende ki şans kimsede yoktur zaten

Doktorlardayım her ay dünde kontrolüm vardı kist yok kan tahlillerim çok şükür iyi

Genelde 10. 11. gün net çıkıyor kuzum. Bazılarında 8 ve 9. günde de hafif siliklik çıkmıştı ama.

Canım bizim adet günümüz aynı sen Hiç test yaptınmi 19 temmuz 6 gun var ama umudumum bu aydan kalmadi artik yapmak istemiyorum

Canım bizim adet günümüz aynı sen Hiç test yaptınmi 19 temmuz 6 gun var ama umudumum bu aydan kalmadi artik yapmak istemiyorum
Bebişim ben geç yumurtladım 3 gün kaydı Bat'ım 22 Temmuz oldu. Test ilk defa bugün eğlence amaçlı yaptım. Çıkmadı bişi ama bugün yumurtlamanın 6. günü daha çok erken. Senin kaç gün geçmişti yumurtlama olalı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…