2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Zaten en fazla 10-15 dk sonrasında çıkan sonucu dikkate almamamız gerek. Bizim bebişler ağustosa kaldı bence

Kuzum bak ben senin yerinde olsam kesinlikle mfk alırım inanılmaz etkisi var değerlerde ben onu kullandıktan sonra değerlerim çok iyiydi zaten hamilede kaldım..bir arkadaşımda kaldı kalmasan bile yumurtaların kaliteli olucak.Ben çok kullandım maddi çok para harcladım ama sen durumuna göre bak istersen 1 ay paket olarak al ve sonra bir tek Athena al kullan ama hep kullan hiç eksik olmadı bende Athena.Paket alsan orda lazımsız ilaclar var sen bana de ben söylerim neleri al.

Eğer bu kadar ilaç kullanmak istemiyorsan o zaman geçen ay kullandıklarımı al dene..cünku mfk kullanarken ben bir sürü ilaçla her yere gidiyordum gizli saklı kullanıyordum eşimle ne günlerdi

Zaten en fazla 10-15 dk sonrasında çıkan sonucu dikkate almamamız gerek. Bizim bebişler ağustosa kaldı bence
Önceki aylarda hep heyecandan elim ayağım titreyerek yapardım bu ay öylesine yaptım koydum testi.
Benimki eylüle falan kalmış olabilir. Önümüzdeki ay koç burcu ağırlıklı. Ben koç karakterinde bi çocuk yetiştiremem bence ya

Son düzenleyen: Moderatör:
Anestezisiz de olmasın da şimdi Ya o bölgeyi uyuştursalar olmaz mı beynim uyumasa Şaka bir yana eylüle kadar bir hareketlilik olmazsa çekilirim canım beklemeyeyim madem bir sene :) Olur mu eylüle kadar sen bilirsin

Yaaa öyle mi diyorsun bu biraz rahatlattı beni bak şimdi. Sen neden çekildin canım doktor mu önerdi kendi isteğinle mi?

İşler aşırı yoğun devamlı kaçırıyorum burayı ya Nazar boncuğu alarak ayrılan oldu mu bakalım takvimden

Kızlar dün 17:30 civarı tekrar test yapmıştım %66 diyordu femometer. Çatladı diye düşünmüştüm ama bu sabah dünkü kadar pik gozukmese de yine pik yani catlamamis mi anlamadim

Eklentiler

• IMG_20230713_120258.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 28
Eğer bu kadar ilaç kullanmak istemiyorsan o zaman geçen ay kullandıklarımı al dene..cünku mfk kullanarken ben bir sürü ilaçla her yere gidiyordum gizli saklı kullanıyordum eşimle ne günlerdi
Kuzum kullanırım ne gerekiyorsa hiç problem değil valla. Eşimin kullanması gereken bi şey varsa sperm kalitesi vs için onu da alalım. Sen bana ne aldıysan kullandıysan mesaj olarak atabilir misin

bende cok korkuyordum bi anda cesaret geldi hiç korktugum gibi de olmadı sende rahat ol cokta araştırıp korkunu artırma gününü al yaptır en azından içinde rahat eder ben cok rahatladım hep aklımda ya rahimde sıkıntı varsa ya tupler tıkalı acılmazsa hepsi gecti şükür mutlaka yaptır geciktirme

Bu ay rahat ol öncelikle Eşine şu günler önemli deme. O da kendini baskı altında hissetmesin Sağlıklı beslen vitaminlerini folik asitini almayı ihmal etme yeter bence

Yaaa öyle mi diyorsun bu biraz rahatlattı beni bak şimdi. Sen neden çekildin canım doktor mu önerdi kendi isteğinle mi?
canım benim 10 ay oldu deneyeli hiç hamile kalamadım kimyasal bile olmadı bende dr gittiğimde 1 yıl oluyor dedim yaşım da 36 artık beklemek istemiyorum dedim dr da tahlillerime baktı onlarda sıkıntı olmadıgı için hsg uygun gördü gün verdi hemen gidip çektim ve hafif tınanıktı ilaçla tamamen acıldı dedi 3 ay öyle deneyecez bakalım inş vesile olur hsg tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…