2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hadi inşallah kuzum güzel haber vereceksin bu ay bize Allah’ın izni ile

Hadi inşallah bu ay hepimizin ayı olsun kuzum

İnşAllah hayırla pozitif sonuçlanır canım Sana iyi gelen şeyleri yap bu ay. Psikolojik açıdan rahat olmakta önemli

Testler bozuk bence

Canım test bozuk kontrol çizgisi dahi çıkmamış

Bilgiler için teşekkür ederiim inşallah güzel haberlerle geleceksin bu ay

Kızlar ben arada konuşulan bazı konulardan çok etkileniyorum. Modumu düşürüyor bazı mesajlar. O yüzden sadece etiketlendiklerime bakıyorum gerisini okumuyorum. Sizin mesajınızı görüp yazmadığımı düşünmeyin. Test yaptıysanız yada bir gelişme varsa bir şey sormak isterseniz beni etiketleyin lütfen

Amin canım sen de iyiki varsın tez zamanda evladına kavuşacaksın inşallah

Amin canım en kısa zamanda rabbim buradaki kızlarımın hepsine sağlıklı bebiş nasip etsin inşallah aklım hep sizde herkes den güzel haber almak istiyorum ama herkes bu ayın sonuna kadar hamiş kalıcak rabbim nasip et duy sesimizi

Zumruduanka96

Bu ay bizim ayımız sıra bizde inşallah

Canım melisa
Ezan okunuyor rabbim burda bulunan herkese hayırlı zamanda hayırlısıyla katından vericeği sağlıklı evlatlara kavuşma haberini alıcağımız zamanı en kısa hayırlı zamanda yaşatır inşAllah
Rabbim evlat acısıyla sınayıp imtihan etmesin kucaklarımızı boş bırakmasın isyana sürükletmesin her zaman tevekkülde oluruz inşAllahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…