2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım ilk fotoda gölge görür gibi oldum. Bat 12 Eylül daha çooooook var. Varsa da şimdiden görünmesi zor gibi. Sen bu ay ekstra birşey yapmış mıydın kuzum
Çatlamanın 8. Günü canım evet 3 gün sadece çakşır içmiştim canım sonra yumurtlama oldu 3 üç gün içebildim afradan cesaret alıp

Selam kızlar benim son adet tarihim 10 Ağustos genelde 28-31 gün arasında oluyorum. Erken gebelik testi yaptım negatif. Geç döllenme falan da olduğunu düşünmüyorum çünkü yumurtlama zamanı yumurtladım gibi belirtilerimden anladığım kadarıyla. Bu testin sizce pozitife dönme olaslığı bar mı ya. Erken mi yaptım acaba testi?

Testin çok güzel çıkmıştı idrar çok az ve çok şey içtiysen ondan olmazmı ki acaba bu konuda tecrübeli de değilim tecrübeli arkadaşlar da yazar şimdi bende öğreneyim

İdrarla alakalı kuzum seyreliyor kendini strese sokma sadece sabahları yap ben öyle yaptım

İkisini de koyar mısın canım, su falan icip mi yaptın

Canım iyi düşünelim ben sanmıyorum olumsuz birşey olduğunu. Gün içinde aldığın sıvıdan kaynaklıdır heralde
2 saat tutup yaptım ama öncesinde aldığım sıvılar etkiledi demek ki, inşallah öyledir kızlar. Kan vermeye geldim şimdi dua edin

Kolay gelsin yeni dönemin hayırlı olsun kuzum şimdi kan vericem çok gerildim ben niyeyse
Yok gerilme tatlım. Ben hep sabah yapıyordum testi hiç günün başka saatinde yapmadım. Afra yapmış denemişti sabahki gibi çıkmadığını söylemişti. O yüzden kafaya takma sen. Maşallah güzel koyulaşmıştı iyi düşün iyi olsun

Evet canım daha yeni 4+3 günlük şuan rabbim hepinize nasip etsin bende çok pinpiriklilik yaptım olmıcak etmicek dedim ama rabbim verdi tekrar şükür daha kolay oluyor diye duydum kimyasaldan sonra kuzum
Bebegım senle haftalarımız da aynı

Kızlar şaşı olucam bakmaktan sizce var mı

Eklentiler

• IMG_9795.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_9796.jpeg
    105,8 KB · Görüntüleme: 89
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…