2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım sanki kuruma çizgisi gibi değil ben bu testlerden bu ay çok yaptım kuruma çizgisi çıkardı ama bu şekilde değildi daya belli keskin çizgi oluyordu sabah umarım çıkıcak kuzum ayyy hadi inşallah
kuruma çizgisi çıkarıyor mu bu testte inşallah değildir canım

Az önce tekrar test yaptım ama sabaha göre çok silik çıktı. İdrarım çok seyrekti rengi baya açıktı. Ondan mı böyle olmuştur? Yoksa bi sorun mu var sizce
Testin çok güzel çıkmıştı idrar çok az ve çok şey içtiysen ondan olmazmı ki acaba bu konuda tecrübeli de değilim tecrübeli arkadaşlar da yazar şimdi bende öğreneyim

Az önce tekrar test yaptım ama sabaha göre çok silik çıktı. İdrarım çok seyrekti rengi baya açıktı. Ondan mı böyle olmuştur? Yoksa bi sorun mu var sizce
İdrarla alakalı kuzum seyreliyor kendini strese sokma sadece sabahları yap ben öyle yaptım

Hadi bedava test diye yapmış oldun bizde birdahaki aya hamile kalıcaz inşallah not :ben bitkin
Tanıdım canım ama bikaç saniyemi aldı Ul.n kim bu benim yorumuma gülmüş derken, 96dan aklıma geldi Zaten testte de çıkmıştı negatif Kendimce eğleniyorum ateşölçerle, niye gülüyorsun bana ):

Hormon testi vericem diye kandırsan da mı olmuyor? Ben bi kere devlette öyle muayene oldum. Sen özele mi gidiyordun

Canım iyi düşünelim ben sanmıyorum olumsuz birşey olduğunu. Gün içinde aldığın sıvıdan kaynaklıdır heralde

Eheuejue ay kime ne yazıyorum belli değil. fnd_50 sana dedim kuzum kolay gelsin diye. Yeni eğitim öğretim yılı kolay geçsin hayırlara vesile olsun
Çok sağ ol bebeğim kolay bir yıl olur inşallah bu arada bir daha çakşır kökü suyu sipariş verdim. İadem gerçekleşti. Burda aktara sordum yoktu. Sağlam gelene kadar siparişe devam

Ay ne güzel daha yeni mi sizinde hayırlısı ne ise o olsun hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…