2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Akşam yaptıgının kırmızısı daha koyu gibi canım. Üçüde çatlayana kadar silik göremiceksin. Kız sen bu kadar zaman niye bekledin. Niye klomen kullanmadın hiç balım ya
Aşkım veren olmadı hiç ya elli kere de doktora gittim her şey temiz dediler yok 3 ay daha dene gel dedi biri yok iki kutu Progestan verip gönderdi öbürü yok şu yok bu oyalandım hep. En son devlet hastanesi sağ olsun
Teşekkürler kuzum
Bizde seni çok çok seviyoruz bebegim

Biz de seni çok seviyoruz kuzum

bu ay maşallah herkes için çok bereketli olacak çok umutluyum
İnşallah vallaha ben de umutluyum hatta eşimden ilk defa şu cümleyi duydum o çok belli etmez hatta hiç belli etmez “bu ay ben de heyecanla bekleyeceğim ya” dedi.

Canım Allah razı olsun her detayı yazmışsın çok teşekkür ederim sizin iki aşılama da tutmamış miydi ? İnşallah Allah nasip eder kucağımıza alırız tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin Allah'ım . Çok çok teşekkürler

İnşallah canım teşekkür ederim, senin de olumlu geçer inşallah.
Ben ilk aşılamayı özelde yaptirdim femara ile tutmadı.
Sen iğneli yaptiracaksan özel konusunda pek bilgim yok rapor çıkarırlar mi çıkarmazlar mi bilemiyorum. Bunları öğren istersen.
Ben simdikini üniversitesi Hastanesi'nde özel bir doktora yaptırıyorum gonalf yazıp rapor çıkardı ( sanırım rapor çıkarmanın şartları var ) İğne 6 bindi. Raporla 1200e kadar düştü. Başka ilaç yazmadı şimdilik. Bir de çatlatma ignesi var onun fiyatı da 500-600 gibi bişey sanırım daha almadım onu.
Sperm için henüz bişey demediler ne kadar öderim bilmiyorum.
Ben yaptirdigim zaman özel uyguna gelmişti hiç rapor falan cikarmadik ama 20 bin isteyeni bile okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…